شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ Saturday 20th of October 2018
ads
ads
ads
  8 ساعت پیش     برترین ها
فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۸ مهرماه آغاز خواهد شد.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ روزنامه روسی «ایزوستیا» به نقل از یک مقام وزارت دفاع این کشور اعلام کرد: روسیه ۳ سامانه اس-۳۰۰ ارتقاء‌یافته دیگر به سوریه فرستاده است.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز: در نهم می ۲۰۱۸ یا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ بود که رئیس جمهور آمریکا پس از تهدید‌های فراوان پیرامون خروج از برجام، سرانجام تصمیم خود را عملی کرد و یک جانبه از برجام خارج شد. آخرین آمار‌های تجارت خارجی اداره آمار آمریکا نشان می‌دهد که صادرات این کشور در ماه آگوست نسبت به ماه می ۲۹ برابر شده است.
  8 ساعت پیش     تسنیم
با توجه به اینکه برخی برداشت های غیر واقعی مبنی بر گران شدن خودرو از گفتگوی دیروز معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو صورت پذیرفته است به اطلاع می رساند چنانچه در این گفتگو به صراحت بیان شده خودروسازان مجوز و حق افزایش قیمت را ندارند.
  8 ساعت پیش     تسنیم
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به احتمال تحریم اینترنت از سوی امریکا برای ایرانیان، واکنش نشان داد.
  8 ساعت پیش     تابناک
FATF در نشست هفته جاری خود تصمیم گرفت تا به ایران تا ماه فوریه مهلت دهد الزامات پیوستن به آن را اجرایی کند.
  8 ساعت پیش     تابناک
در حالی از حجم سپرده‌گذاری مردم در بانک‌ها کاسته شده که در این بین بازارهای موازی از جمله ارز و سکه که در رقابت با بانک‌ها قرار داشتند، می‌توانند یکی از دلایل تاثیرگذار در کاهش سرعت سپرده‌گذاری در شبکه بانکی باشند؛ موضوعی که البته کارشناسان آن را از سال گذشته پیش‌بینی کرده و روند سپرده‌گذاری در ماه‌ها قبل نیز موئد آن بود.
  8 ساعت پیش     تابناک
به گفته رییس انجمن صنایع سلولزی ایران در حال حاضر هیچگونه مشکلی در چرخه تولید و توزیع محصولات سلولزی وجود ندارد و کاهش قیمت ارز در سامانه نیما می‌تواند قیمت این محصولات را نیز با کاهش مواجه کند.
  8 ساعت پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در اطلاعیه ای ضمن تاکید بر اینکه خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند، اعلام کرد: قیمت های بازار آزاد خودرو باید کاهش یابد.
  8 ساعت پیش     خبرآنلاین
اجاره خانه در شهرهای بزرگ و مناطق گران قیمت ایالات متحده آمریکا رو به کاهش است.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛روزترز در گزارشی به نقل از 5 منبع آگاه مدعی شده که محمد بن سلمان در ابتدا تلاتش کرده که ملک سلمان را از ماجرای جمال خاشقجی دور نگه دارد اما زمانیکه بحران از کنترل خارج شد و سروصدا به آمریکا رسید، بن سلمان به پدرش گفته است که آنها با یک مشکل مواجه شده‌اند.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز: محمدرضا نقدی عصر پنجشنبه در نشست سراسری هیاتهای اندیشه‌ ورز بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در مشهد افزود: ایران اسلامی مستقل ترین و آزادترین کشور دنیاست بطوریکه برخی روزنامه ها با پول بیت المال علیه انقلاب مطلب می نویسند.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ مردی 60 ساله ای که امروز ظهر به صورت غیر مجاز وارد خطوط ریلی ایستگاه علم و صنعت شده بود به علت جراحات وارد فوت کرد.
  8 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصاد نیوز:شرکت سامسونگ مدل ویژه ای از تراشه های اکسیونز را برای استفاده در خودروهای خودران و تسهیل برقراری ارتباط میان آنها عرضه کرده است.
  9 ساعت پیش     تسنیم
گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه 2019 تمدید کرد.
  9 ساعت پیش     ایسنا
کارگروه ویژه اقدام مالی با تمدید ۴ ماهه مهلت ایران برای تکمیل تعهداتش موافقت کرد.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ حسین مقصودی، نماینده سبزوار در مجلس گفت: مجلس این پیام را به آقای رئیس‌جمهور می‌دهد که قطعاً به افراد دوتابعیتی به عنوان وزیر رای نخواهد داد.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز: برنامه ایالات‌متحده آمریکا برای ورود ایران به فهرست سیاه FATF ، با تلاش‌های تیم دیپلماسی ایران در اجلاس گروه ویژه گروه اقدام مالی ناکام ماند.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ دادستان تهران گفت: ظرف سه ماه 63 کیفرخواست صادر و 30 نفر محکوم شده‌اند. همچنین 160 نفر در این کیفرخواست‌ها تحت تعقیب قرار گرفته‌­اند؛ اقداماتی که اگر به‌طور عادی و متعارف قرار بود انجام شود ماه‌ها طول می‌کشید.
  9 ساعت پیش     ایسنا
فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۸ مهرماه آغاز خواهد شد.
  9 ساعت پیش     تابناک
در ۹ می ۲۰۱۸ یا ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ بود که رئیس جمهور آمریکا بعد از تهدید‌های فراوان پیرامون خروج از برجام، سرانجام تصمیم خود را عملی کرد و به صورت یک جانبه از برجام خارج شد. آخرین آمار‌های تجارت خارجی اداره آمار آمریکا نشان می‌دهد که صادرات این کشور در ماه آگوست نسبت به ماه می ۲۹ برابر شده است.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز:کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران به برنامه «ورلد فوتبال» از شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی» گفت که تحریم‌های اقتصادی در پی تصمیم دونالدو ترامپ رئیس جمهور آمریکا، بر فوتبال ایران تأثیر گذاشته و کار را برای ایران به منظور پرداخت هزینه‌های کمپ‌های تمرینی و تهیه تجهزات ابتدایی و حتی پرداخت دستمزد وی سخت‌تر کرده است. کی‌روش می‌گوید تحریم‌های سیاسی نباید بر زندگی هواداران فوتبال ایران تأثیر بگذارد.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ نماینده مردم میرجاوه در مجلس گفت: هم اکنون دو سه گروه مردمی (سران طوایف) در آن سوی مرز حضور دارند و در حال رایزنی با معتمدان و سران طوایف آنها هستند تا این موضوع ختم به خیر شود.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز:‌اطلاعات نشان می دهد که ۲۲ میلیون بشکه از نفت خام ایران توسط نفتکش های شرکت ملی نفت ایران در ماه های اکتبر و نوامبر به دالیان می‌رسند .
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصاد کشور شرایط سختی را سپری می‌کند، تورم از محدوده آرامش خارج شده و قیمت‌ها در حال افزایش است، رشد اقتصادی کاهش پیدا کرده و امید به رونق در ماه‌های آینده نیز کمتر شده است. با این همه، تمام وقت و انرژی سیاست‌گذاری اقتصادی کشور معطوف نرخ ارز شده و روزی نیست که دولتمردی سابق یا قدرتمندی حاضر، سازی کوک نکرده باشد، پیش‌بینی نرخی نکرده باشد.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز: طبق ادعای برخی از رسانه‌ها، FATF تعلیق ایران را از حضور در لیست سیاه خود تداوم بخشید.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده‌هایی در خصوص تخلفاتی که در گمرک صورت گرفته در دست داریم که برخی از آن‌ها احکامشان هم صادر شده است، اکنون نیز پرونده‌هایی در دست بررسی وجود دارد.
  9 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ یک روزنامه ترکیه‌ای امروز تصاویر جدیدی از تیم سعودی که در ترور جمال خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد سیاست‌های آل‌سعود در داخل کنسولگری این کشور در استانبول دست داشتند، منتشر کرده است.
  10 ساعت پیش     روز نو
کارشناسان و فعالان بازار مسکن یک هشدار جدید خطاب به متقاضیان بازار پیش‌خرید واحدهای مسکونی از بابت وجود احتمال زیان در این بازار مطرح می‌کنند.
  10 ساعت پیش     تسنیم
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه دولت با گذشت حدود دو سال از برنامه ششم توسعه به هیچکدام از تعهدات خود در نوسازی بافت فرسوده عمل نکرده است.
  10 ساعت پیش     ایسنا
رئیس مرکز تائید صلاحیت سازمان استاندارد گفت: سازمان استاندارد با تبیین ۸۵ استاندارد خودرو به خودروسازان اعلام کرده است تا در تولید خودرو آنها را رعایت کنند و به هیچ وجه از مواضع خود در این زمینه کوتاه نمی‌آییم.
  10 ساعت پیش     برترین ها
با نشانه‌هایی از افزایش تقاضای چین، قیمت‌های نفت بالا رفت، اما با نگرانی از کاهش فعالیت‌های اقتصادی و افزایش ذخایر نفت آمریکا، قیمت‌ها از لحاظ هفتگی با افت همراه شدند.
  10 ساعت پیش     خبرآنلاین
تسنیم نوشت:رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در چهار سال گذشته قیمت نان افزایش نیافته است اما هزینه‌های این بخش مانند دستمزد سالانه حدود ۱۷ درصد افزایش یافته است و گران شدن ۱۰ درصدی قیمت نان نمی توانند پاسخگوی هزینه نانوایان باشد.
  10 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز: دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در گفت‌وگو با یک شبکه روسی در رابطه با مسائلی همچون تحریم‌های آمریکا، حضور ایران در سوریه، مسئله یمن و عربستان و مسئله رژیم صهیونیستی به اظهار نظر پرداخت.
  10 ساعت پیش     اقتصاد نیوز
اقتصادنیوز؛ نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در ادامه ادعاهای بی‌اساس خود علیه کشورمان، ایران را متهم به استفاده از سربازان نوجوان در سوریه کرد.

جدیدترین خبرها