یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ Sunday 20th of January 2019
ads
ads
ads
  6 ساعت پیش     تسنیم
رئیس تعاونی مرغداران اهواز با بیان اینکه از 2 روز گذشته مرغداران به کشتارگاه مرغ نمی‌دهند گفت: مسئولان هیچ خدماتی در زمینه کاهش هزینه‌های دان و مرغ و مسائل بهداشتی نمی‌دهند و انتظار کاهش قیمت نیز دارند.
  6 ساعت پیش     تسنیم
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: امسال ساخت 6 هزار و 792 واحد مسکونی در طرح باز آفرینی شهری سهم استان گلستان است که باید با مشارکت دولت و انبوه‌سازان اجرایی شود.
  6 ساعت پیش     ایسنا
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه امکان اعمال محدودیت ترافیکی در اراک وجود ندارد، حداقل موفقیت کارگروه کاهش آلودگی هوا را حذف گازهای سمی از هوای شهر اراک عنوان کرد.
  6 ساعت پیش     ایسنا
دبیر کمیسیون بانک‌های خراسان‌شمالی گفت: میزان مطالبات بانک‌های این استان ۵۱ درصد افزایش یافته است.
  6 ساعت پیش     ایرنا
تبریز- ایرنا- قائم مقام سازمان امور عشایر ایران با اشاره به توانمندی های جامعه عشایری کشور اعلام کرد:‌ 28 درصد دام سبک و 4 درصد دام سنگین کشور در اختیار عشایر است و سالانه 190 هزار تن معادل 25درصد کل گوشت قرمز کشور را تولید می کنند.
  6 ساعت پیش     ایرنا
کاشان - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: دانشگاه ها در حوزه اوتیسم عملکرد خوبی نداشته و نیروی مختص مربوط را تربیت نکردند.
  6 ساعت پیش     ایرنا
اراک - ایرنا - چهار دهه از صنعتی شدن اراک می گذرد و این کلانشهر اکنون به شرایطی رسیده که از ظرفیت های اکولوژیک عبور کرده و با آلایندگی منابع پایه آب، خاک و هوا دست و پنجه نرم می کند.
  6 ساعت پیش     ایرنا
کاشان - ایرنا - طرح استفاده از « فناوری کاربرد لجن های نفتی در فرآیند تولید سیمان » روز یکشنبه با نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در کارخانه سیمان اردستان آغاز شد.
  6 ساعت پیش     ایرنا
ساری- ایرنا- انتخابات اتاق بازرگانی مازندران که قرار است همزمان با سراسر کشور اوایل اسفند ماه امسال برگزار شود در همان مرحله فراهم سازی مقدمات با اتهام مهندسی کردن فرایند برای دستیابی به نتیجه مطلوب مواجه شده است.
  6 ساعت پیش     خبرآنلاین
تسنیم نوشت: آیت‌الله مجدهاشمی از شاگردان قدیمی امام خمینی از جلسات خصوصی و علمی رهبر انقلاب با آیت‌الله شبیری و فعالیت‌های انقلابی‌اش همراه با شهید مفتح می‌گوید.
  7 ساعت پیش     فارس
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد از بازداشت مدیرکل سابق حفاظت محیط‌زیست استان یزد خبر داد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: از ابتدای امسال تاکنون 247 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سه بخش گردشگری، صنعت و جهاد کشاورزی قم پرداخت‌شده است.
  7 ساعت پیش     تسنیم
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق کشور گفت: درصدد هستیم تبادلات گردشگری میان خراسان رضوی و ترکیه را افزایش دهیم.
  7 ساعت پیش     تسنیم
طرح ارتقا سلامت ساکنان سکونتگاه‌های خاص شهرستان اسلامشهر توسط شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در 10 نقطه شهرستان که در حاشیه شهرها و روستاها واقع شده‌اند در حال اجرا است.
  7 ساعت پیش     تسنیم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با تمهیدات اندیشیده شده در این شرکت برای برخورداری شهروندان زنجانی از خدمات جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب میزان طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب در این شهر به 319 کیلومتر در سال جاری رسید.
  7 ساعت پیش     تسنیم
مرغداران اهوازی در اعتراض به گرانی و نبود دان مرغ مانند ذرت و سویا، درب سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تجمع کردند.
  7 ساعت پیش     تسنیم
خبرگزاری تسنیم به صورت هفتگی قیمت حبوبات، میوه، تره‌بار و انواع مواد پروتئینی در سطح بازار شیراز را منتشر می‌کند.
  7 ساعت پیش     تسنیم
استاندار ایلام با تاکید به نقش رسانه‌ها در روشنگری جامعه گفت:راهپیمایی اربعین باید در بالاترین سطح پوشش رسانه‌ای قرار گیرد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به لزوم افزایش بهره‌وری نیروی کار گفت: امسال نرخ بیکاری در استان تهران 12 درصد است که اگر اهتمام لازم نبود این آمار افزایش پیدا می‌کرد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: شیوع سرطان در زنجان ارتباطی با پسماندهای روی شرکت سرب و روی ندارد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
مجمع عالی بسیج کارگری به منظور تبیین نقش بسیج کارگری در تحقق حمایت از کالای ایرانی برگزار شد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از الحاق و توسعه 66 هکتاری شهرک صنعتی شکوهیه خبر داد.
  7 ساعت پیش     تسنیم
تعدادی از شهروندان و کسبه بازار در تماس با خبرنگار تسنیم نسبت به اجرای عملیات آسفالت پس از اتمام حفاری آبفا ابراز نگرانی می‌کنند.
  7 ساعت پیش     تسنیم
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به تسهیلات بانکی در بازسازی بافت‌های فرسوده استان تهران گفت: 11 هزار و 200 مورد تسهیلات از سوی بانک مسکن پرداخت شده که 10 هزار مورد مربوط به تهران و 1200 مورد مربوط به شهرستان‌ها است.
  7 ساعت پیش     تسنیم
فرماندار همدان گفت: آموزش و پرورش و نوسازی مدارس باید تخریب و بازسازی دو مدرسه فرسوده شهرستان را در اولویت قرار دهند.
  7 ساعت پیش     ایسنا
استاندار کرمان با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کودکان کار و خیابانی کرمان اتباع افغانستانی هستند، گفت: باید اداره اتباع خارجی در این زمینه همکاری و مراکز خاص را تدارک ببیند.
  7 ساعت پیش     ایسنا
استاندار قزوین گفت: باید تلاش کنیم که مقاومت صنایع در برابر استفاده از محصولات فناور و تکنولوژی‌های روز شکسته شود.
  7 ساعت پیش     ایسنا
یک روانشناس گفت: نباید منکر معجزه رنگ‌ها در روحیات انسان شد.
  7 ساعت پیش     ایسنا
استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که اشتغال شهری نباید فراموش شود، گفت: توجه به اشتغال پایدار در مناطق شهری در کنار اشتغال روستایی ضروری است.
  7 ساعت پیش     ایسنا
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهم دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس غیردولتی این استان سه درصد از میانگین کشور بالاتر است.
  7 ساعت پیش     ایرنا
سنندج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: تا پنج سال آینده تعداد محیطبانان به دو برابر وضعیت فعلی و مطابق چارت سازمانی حفاظت محیط زیست خواهد رسید.
  7 ساعت پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- استان خوزستان با وجود برخورداری از سه مجموعه تاریخی ثبت شده جهانی و هزاران اثر باستانی ملی و پیشتازی در عرصه تولید صنایع دستی بومی، هنوز در زمینه جذب گردشگر و خلق ثروت گردشگری تا رسیدن به جایگاه مطلوب خود فاصله زیادی دارد.
  7 ساعت پیش     فارس
در حالیکه در سامانه فارس من نوشته‌اند که هیات مدیره خانه مطبوعات و ارشاد کردستان از صدور مجوزهای جدید نشریات جلوگیری می‌کنند، مسؤولان خانه مطبوعات و ارشاد اسلامی این استان می‌گویند، نه خانه مطبوعات و نه ارشاد اسلامی نقشی در صدور مجوز نشریات ندارند.
  7 ساعت پیش     فارس
فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: در سال گذشته، 524 هزار و 140 لیتر و امسال بیش از 22 میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.
  7 ساعت پیش     فارس
روستای کوه‌زر با تمام تشنگی خود هنوز هم چشم‌انتظار تدبیر دولتی‌ها برای رفع مشکل کم‌آبی است؛ مردم هم‌چنان منتظرند وعده‌های مسؤولان محقق شود؛ اما گفته می‌شود کوه‌زر تا نزدیک‌ترین منبع آبی، ۶۰ کیلومتر فاصله دارد.

جدیدترین خبرها