پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Thursday 18th of July 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
3 هفته قبل برترین ها
طبق حکم فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ حسین امیرلی به عنوان جانشین جدید رئیس پلیس فتا ناجا معرفی شد.
3 هفته قبل برترین ها
سه گوزن زیبا در حیات وحش استان مازندران را بینید.
3 هفته قبل تسنیم
سرپرست جدید خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) و باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) منصوب شد.
3 هفته قبل برترین ها
پلیس جورجیا یک نوزاد را درحالی که در کیسه زباله رها شده بود، پیدا کرد.
3 هفته قبل برترین ها
دبیر علمی نشست نگاهی به تعیین کننده‌ها و مشکلات میل جنسی با بیان اینکه این مساله باید از دیدگاه‌های مختلف زیستی، روانشناختی و اجتماعی بررسی شود، گفت: اگر برای تعیین فاکتورهای تاثیرگذار در میل جنسی خانم‌ها یک ترازو را متصور شویم، تاثیر و وزن فاکتورهای زیست شناختی و پزشکی نسبت به فاکتورهای ارتباطی و روانشناختی در میل جنسی خانم‌ها بسیار کمتر است.
3 هفته قبل برترین ها
برخی مواد خوراکی و غذاهای پخته که به نظر نمی‌رسد مشکلی برای نگهداری در فریزر داشته باشند، ممکن است پس از خروج از آن و یخزدایی به طور کامل غیر قابل استفاده شوند.
3 هفته قبل تسنیم
براساس تصمیم شورای مدیران صندوق اعتباری هنر، مهلت ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه 12 تیرماه به پایان می‌رسد.
3 هفته قبل تسنیم
جدیدترین آمارهای منتشر شده از میزان طلاق در انگلیس و ولز نشان می‌دهد که با اغماض می‌توان گفت که تقریبا نیمی از ازدواج های ثبت شده در این کشور به جدایی منجر می‌شود.
3 هفته قبل تسنیم
معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از راه‌اندازی جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام در 22 منطقه پایتخت خبر داد.
3 هفته قبل تسنیم
عوامل آسیب‌رسان به دستگاه کلیه و مجاری ادرار می‌تواند به‌دلایل مادرزاری از هنگام تولد و حتی قبل از آن وجود داشته باشد، اما در اکثر موارد فرد در طول زندگی با عوامل آسیب‌رسان به سلامت دستگاه کلیه و مجاری ادرار مواجه می‌شود و ... .
3 هفته قبل تسنیم
مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری گفت: تا‌کنون شکایت 400 نفر از معترضان وضع مالیات بر سکه، به این دیوان شکایت کرده و خواستار ابطال بخشنامه سازمان امور مالیاتی شده‌اند.
3 هفته قبل تسنیم
عملیات اهدای عضو بین استانی با مدیریت اورژانس کشور و همکاری مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت، برای سومین بار در کشور با موفقیت انجام شد و "قلب" یک بیمار مرگ مغزی شده در کمتر از 50 دقیقه از رشت به تهران منتقل شد.
3 هفته قبل تسنیم
رئیس پلیس راهور گفت: چرا زیبایی‌های کشور را فقط در شمال می‌بینیم، آیا فقط تهرانی‌ها دوست دارند به شمال بروند مگر ساکنان شهرهای شمال کشور نباید به سایر نقاط سفر کنند؟ چرا همیشه باید جاده‌ها را به سمت شمال برای تهرانی‌ها یک طرفه کنیم؟
3 هفته قبل تسنیم
رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به رئیس و کارکنان قوه قضائیه گفتند: کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل‌قبولی کاملاً احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.
3 هفته قبل تسنیم
طی ماه گذشته، ده‌ها راس اسب قربانی درگیری قاچاچیان شده و از پای درآمده‌اند.
3 هفته قبل تسنیم
پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت تردد و توقف وسایل‌نقلیه در زمان برگزاری تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام را اعلام کرد.
3 هفته قبل تسنیم
ثبت‌نام دانش‌آموزان برای پایه دهم مدارس شاهد از امروز چهارشنبه 5 تیر ماه 98 آغاز شد.
3 هفته قبل تسنیم
زائران باید پیش از آغاز این سفر به تمهیدات ضروری این سفر توجه لازم را داشته باشند؛ بخشی از این تمهیدات مربوط به توصیه‌های بهداشتی و کسب توانمندی‌های لازم جسمی برای حضور در شرایط خاص عربستان به ویژه گرمای هوای بالا و خشک مکه و مدینه است.
3 هفته قبل تسنیم
سرنشینان پژو 206 پس از واژگونی خودرو، روی نرده‌های فلزی وسط بلوار به طرز معجزه‌آسایی نجات یافتند.
3 هفته قبل تسنیم
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره 4 اولویت کاری خود گفت: ترویج تربیت اخلاقی و دینی در نظام آموزشی باید هدف‌گذاری و اجرایی شود و فرهنگ دینی باید در دل آموزش ‌و پرورش ساری وجاری شود.
3 هفته قبل تسنیم
سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: دیدار با بابک زنجانی سال گذشته انجام شد؛ افراد حاضر در آن دیدار هم صرفا نماینده نبودند و هیئتی مرکب از قوه‌قضاییه، برخی نمایندگان مجلس و نمایندگان وزارت نفت بود.
3 هفته قبل تسنیم
استفاده نیروهای بیگانه از سرزمین کشور همسایه برای هر نوع تعرض به قلمرو کشور دیگر در صورتی که با اطلاع دولت مساعدت‌کننده باشد، از مصادیق نقض قواعد حقوق بین‌الملل بر اساس مادۀ 16 طرح مسئولیت دولت‌ها محسوب می‌شود.
3 هفته قبل تسنیم
بررسی حادثه پارک پلیس تهرانپارس در دادسرای نظامی تهران توسط یکی از قضات مجرب آغاز شد.
3 هفته قبل تسنیم
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتلی خبر داد که در نزاع خونین دوستش را به قتل رساند.
3 هفته قبل تسنیم
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان کنکور نسبت به سال گذشته 64 هزار و 797 نفر بیشتر است، گفت: بیشترین داوطلبان همچنان در گروه تجربی و کمترین در گروه ریاضی هستند.
3 هفته قبل تسنیم
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز برگزاری مسابقه "طراحی محیطی؛ ارتباط پیاده میان آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) با رود دره فرحزاد و بخش شرقی آن" در روزهای آتی خبر داد.
3 هفته قبل تسنیم
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران درباره بازنگری در بافت‌های فرسوده گفت:یک بسته 500 هکتاری به کمیسیون ماده 5 ارسال شد و چنانچه وزارت راه و شهرسازی مجوز طرح آن در کمیسیون را صادر کند، در سال جاری 500 هکتار به مساحت بافت فرسوده تهران افزوده می شود.
3 هفته قبل تسنیم
اعضای باندی که در قالب مسافرکشی اقدام به زورگیری از زنان جوان می‌کردند، بازداشت شدند.
3 هفته قبل تسنیم
سایت پالایشگاه زیستی تولید بیودیزل(گازوئیل زیستی) با ظرفیت 400 لیتر در روز راه‌اندازی شد؛ این سایت می‌تواند الگویی برای مدیریت پایدار ضایعات، تولید حاملهای انرژی زیستی، حفاظت از محیط زیست و بهبود سلامت انسان باشد.
ads

جدیدترین خبرها