دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 9th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایسنا
همزمان با ارائه گزارش تحقیقاتی سازمان ملل درباره قتل جمال خاشقجی به شورای حقوق بشر، انگلیس اعلام کرد که خواستار تحقیقات و حسابرسی شفاف درباره این این قتل است.
6 ماه قبل تسنیم
ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست در حالی که تحت حفاظت نظامیان این رژیم بودند به عربده‌کشی در مسجدالأقصی پرداختند.
6 ماه قبل ایسنا
کنفرانس دو روزه منامه که به درخواست آمریکا تشکیل شده بود، بدون نتیجه چشمگیر و در حالی پایان یافت که مشاور ترامپ درباره علت این ناکامی مدعی شده رهبران فلسطینیان نمی‌خواهند به مردمشان کمک کنند.
6 ماه قبل ایسنا
رئیس‌جمهوری ترکیه پس از شرکت در نشست سران گروه ۲۰ در ژاپن، عازم چین خواهد شد.
6 ماه قبل تسنیم
طی جلسه‌ای که رئیس‌جمهور ازبکستان با مقامات مختلف این کشور برگزار کرد، شاخص‌های رشد کشور در نیمه نخست سال 2019 مورد ارزیابی قرار گرفت و امور ضروری برای تداوم برنامه‌ها بحث و بررسی شد.
6 ماه قبل تسنیم
خبرنگار نیویورک تایمز که برای ساخت مستند در خصوص حمله داعش به توریست‌های خارجی به تاجیکستان و عراق سفر کرده، نخستین یافته‌های خود را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.
6 ماه قبل تسنیم
رئیس سنای افغانستان در واکنش به گردهمایی اخیر معترضان در کابل هشدار داد که وضعیت امنیتی نامناسب است بنابراین رهبران سیاسی با استفاده از احساسات مردم و برگزاری گردهمایی‌ها، آنها را به کشتن ندهند.
6 ماه قبل تسنیم
ریابکوف، نماینده پوتین در امور پیمان نابودی موشک‌های برد کوتاه و متوسط در نشست سنای روسیه که طی آن قانون توقف اجرای تعهدات مسکو در چارچوب این توافقنامه تایید شد، تأکید کرد روسیه به هر اقدام ناتو و آمریکا در این رابطه واکنش مناسب نشان خواهد داد.
6 ماه قبل تسنیم
سید عمار حکیم تأکید کرد نشست بحرین مرده به دنیا آمد، چون رژیم صهیونیستی درگیر مشکلات داخلی ناشی از ناتوانی از تشکیل دولت است و در نتیجه دولتی ندارد که بخواهد با کشورهای شرکت‌کننده عربی مذاکره کند.
6 ماه قبل تسنیم
به نظر می‌رسد کره شمالی و چین برای مقابله با سیاستهای خصمانه آمریکا همکاری نزدیکی با یکدیگر آغاز کرده‌اند.
6 ماه قبل تسنیم
یک ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا تصریح کرد که واشنگتن نمی‌تواند با هدف و امید بهتر شدن شرایط برای مذاکره، حضور نظامی‌اش را در افغانستان ادامه دهد و تنها گزینه حل بحران این کشور از طریق دیپلماتیک است.
6 ماه قبل تسنیم
وزیر امور خارجه روسیه بعد از مذاکره با همتای اماراتی خود در مسکو تأکید کرد که هر نوع گفت‌وگو درباره حل و فصل اوضاع در منطقه خلیج فارس، باید بر اساس اصل احترام متقابل و مسلماً بدون تهدید به تحریم‌ از سوی آمریکا صورت بگیرد.
6 ماه قبل تسنیم
جنبش الوفاق مصر اعلام کرد که همکاری دولت بحرین با آمریکا و رژیم صهیونیستی مایه خجالت است و مردم بحرین کاملاً آن را رد می‌کنند.
ads

جدیدترین خبرها