چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ Wednesday 24th of April 2019
ads
ads
ads
  6 دقیقه پیش     تسنیم
دولت آمریکا اعلام کرد معافیت‌هایی را در خصوص تحریم‌های وضع‌شده علیه سپاه پاسداران در نظر گرفته است.
  35 دقیقه پیش     تسنیم
مسجدالأقصی در قدس اشغالی برای چهارمین روز متوالی صحنه یورش شهرک‌نشینان صهیونیست و عربده‌‎کشی آنها است.
  35 دقیقه پیش     تسنیم
معاون وزیر دفاع سوریه تاکید کرد که استان ادلب به‌طور مسالمت‌آمیز یا از طریق جنگ به آغوش سوریه بازخواهد گشت.
  35 دقیقه پیش     تسنیم
رئیس‌جمهور منتخب اوکراین از کشورهای اروپایی خواست تحریم‌های خود علیه روسیه را شدت بخشند.
  35 دقیقه پیش     تسنیم
وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت روز بین‌المللی چندجانبه گرایی و دیپلماسی در نشست عالی‌رتبه سازمان ملل متحد سخرانی کرد.
  35 دقیقه پیش     ایسنا
معاون وزیر خارجه سوریه تصریح کرد: چگونه کودکان سوریه در پی موج سرما جان می‌دهند، در حالی که منطقه عربی در دریایی از نفت شناور است و نفت را به سراسر جهان انتقال می‌دهد.
  1 ساعت پیش     تسنیم
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از پاکسازی و برقراری امنیت بخش "الحشاء" در استان الضالع خبر داد.
  1 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه در واکنش به اقدام دولت فرانسه مبنی بر برگزاری مراسم یادبود برای قربانیان نسل کشی ارامنه، پاریس را مورد حمله لفظی قرار داد و این کشور را عامل کشتار بیش از هشتصد هزار روآندایی معرفی کرد.
  1 ساعت پیش     ایرنا
تهران – ایرنا – ده ها خودرو در توقفگاه فرودگاه دالاس روز چهارشنبه در پی بارش شدید باران در بیشتر بخش های ایالت تگزاس و جاری شدن سیلاب، در آب غوطه ور شدند.
  1 ساعت پیش     ایرنا
لندن – ایرنا – معترضان به جنایت‌های رژیم آل سعود به‌ویژه اقدام اخیر این کشور برای اعدام 37 نفر از شهروندان عربستانی، در مقابل سفارت این کشور در لندن تجمع کرده و شعار مرگ بر آل سعود سر دادند.
  1 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - انفجارهای خونین اخیر در سریلانکا که موجب کشته و زخمی شدن صدها تن شد، رئیس‌جمهوری این کشور را برآن داشت تا روز چهارشنبه از وزیر دفاع و رئیس پلیس بخواهد از مقام خود کناره گیری کنند.
  1 ساعت پیش     ایرنا
تهران – ایرنا – سازمان عفو بین الملل روز چهارشنبه از مقامهای بحرینی خواست تا قوانین مربوط به سلب تابعیت را در این کشور ابطال کنند.
  2 ساعت پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- انتخابات زودهنگام در اسپانیا در حالی برگزار می شود که بر اساس آمارها چپ گرایان در این انتخابات دست بالا را دارند. نخست وزیر این کشور اعلام کرده که در صورت پیروزی در انتخابات به هیچ وجه با احزاب راست ائتلاف نخواهد کرد.
  2 ساعت پیش     ایرنا
تهران-ایرنا- جانشین وزیرخارجه سوریه با انتقاد شدید از تحریم های غرب و آمریکا علیه سوریه گفت در حالی که کودکان سوری از سرما جان می دهند اعراب با بی تفاوتی به این موضوع نفت خود را به سراسر جهان صادر می کنند.
  2 ساعت پیش     ایسنا
رییس‌جمهوری آمریکا با اشاره به گزارش مولر درباره ارتباط کمپین انتخاباتی خود با روسیه، گفت که انتشار این گزارش هیچ آسیبی به او وارد نکرده است.
  2 ساعت پیش     ایرنا
تهران -ایرنا- الیاس بوصعب وزیر دفاع لبنان پس از بازدید از مرزهای جنوبی این کشور با فلسطین اشغالی تاکیدکردکه لبنان هرگز از یک وجب از خاک خود هم عقب نشینی نمی کند.
  2 ساعت پیش     ایرنا
نیویورک- ایرنا- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، چند جانبه گرایی را تنها راه حل برای حمایت از صلح دانست و با تاکید بر حمایت همیشگی ایران از دیپلماسی، فهرستی از اقدامات یکجانبه و غیرقانونی آمریکا را برای جهانیان برشمرد.
  3 ساعت پیش     تسنیم
وزیر امور خارجه کشورمان که در نیویورک به سر می‌برد، در نشست مؤسسه «جامعه آسیا» از سیاست‌های دولت آمریکا در قبال ایران و برجام انتقاد کرد.
  3 ساعت پیش     ایسنا
وزارت خارجه فلسطین امروز (چهارشنبه) بر مخالفت فلسطینی‌ها با طرح صلح آمریکا میان فلسطین و اسرائیل که به "معامله قرن" معروف است، تاکید کرد.
  3 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه هشدار داد در صورتی که دمکرات ها درصدد استیضاح وی برآیند، از طریق دادگاه عالی ایالات متحده این مساله را به چالش می کشد.
  3 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - سخنان امروز دکتر روحانی در جلسه هیات دولت مبنی بر اینکه تصمیم خردمندانه ایران در همراهی نکردن با صدام حسین در زمان جنگ کویت بقای امروز عربستان و امارات را تضمین کرد ، بازتاب گسترده رسانه های بین المللی را درپی داشت.
  3 ساعت پیش     ایرنا
تهران – ایرنا – تارنمای هیل نوشت:سیاستمداران برجسته حزب دمکرات آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور (2020) با انتقاد شدید ازتصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری کنونی برای خروج از توافق هسته ای ایران، آن را موجب عقبگرد آمریکا دانسته و گفته اند که به این توافق بازخواهند گشت.
  3 ساعت پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- طبق آخرین نظر سنجی مرکز «پیو»، نیمی از مردم آمریکا خواهان ایفای نقش مذهب در جامعه خویش هستند. این در حالی است که تنها 18 درصد از مردم مخالفت تقویت مذهب در آمریکا هستند.
ads