یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ Sunday 20th of January 2019
ads
ads
ads
  5 ساعت پیش     فارس
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که حمله روز یکشنبه هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه تلفات و خساراتی برجا نگذاشته و پدافند سوریه این حمله را دفع کرده است.
  5 ساعت پیش     تسنیم
رسانه‌های رسمی سوریه از حمله مجدد رژیم صهیونیستی به این کشور و مقابله قاطعانه پدافند هوایی سوریه با این تجاوز خبر دادند.
  5 ساعت پیش     تسنیم
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر امروز برای شرکت در کنفرانس اقتصادی بیروت وارد این شهر شد، اما پس از حضور بسیار کوتاه در نشست افتتاحیه، لبنان را به مقصد کشورش ترک کرد.
  5 ساعت پیش     تسنیم
یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق تمام اهداف آن از جمله شکست کامل محاصره نوار غزه تاکید کرد.
  5 ساعت پیش     فارس
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک راکت شلیک شده از سمت سوریه را هدف قرار داده است.
  5 ساعت پیش     فارس
رئیس سازمان انرژی اتمی در جمع خبرنگاران تصریح کرد تصمیم‌‌گیری درباره خروج ایران از برجام یا باقی ماندن در آن، بر عهده هیات نظارت بر برجام است.
  5 ساعت پیش     فارس
رئيس ستاد مشترک ارتش سودان از آمادگی کامل نیروهای ارتش برای مقابله با توطئه‌های خارجی با وجود ادامه اعتراضات در این کشور خبر داد.
  5 ساعت پیش     فارس
رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته از سال آینده تحصیلی تمام مدارس وابسته به آژانس امداد و کاریابی ویژه آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل در قدس اشغالی را ببندد.
  5 ساعت پیش     فارس
رسانه ترکیه‌ای خبر داد، دادستان‌های این کشور در تدارک محاکمه یک کارمند محلی کنسولگری آمریکا در آنکارا به ظن ارتباط او با گروه وابسته به «فتح‌الله گولن» هستند.
  5 ساعت پیش     تسنیم
علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ددر نهمین همایش «غزه نماد مقاومت» با تحسین مقاومت، پیروزی در فلسطین را وعده قطعی الهی توصیف کرد.
  5 ساعت پیش     تسنیم
منابع عربی از حرکت معترضان سودانی به سمت پارلمان در ادامه تظاهرات علیه عمر البشیر خبر دادند.
  5 ساعت پیش     ایسنا
رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ همه تلاش خود را برای از بین بردن مقاومت و محور آن به کار بسته و همواره شگست خورده، اعلام کرد، آمریکا بیش از هر زمان دیگری در سراسر خاورمیانه تضعیف شده است.
  5 ساعت پیش     ایسنا
جمعی از مردم روسیه امروز (یکشنبه) در حمایت از مالکیت کشورشان بر مجمع جزایر کوریل دست به تجمعی حمایتی زدند.
  5 ساعت پیش     ایرنا
بیروت-ایرنا-نشست اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت که با حضور کمرنگ رهبران کشورهای عضو برگزار شد از نظر بسیاری از کارشناسان مصداق و آیینه ای از بحران در این نهاد است که مهمترین آن شکاف های داخلی و ناکارامدی در حل بحران های کشورهای عضو است.
  5 ساعت پیش     ایرنا
الجزیره-ایرنا- رسانه های آفریقایی و صهیونیستی روز یکشنبه اعلام کردند،«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای دیدار از چاد عازم این کشور شد.
  5 ساعت پیش     ایرنا
تهران- ایرنا- تارنمای لس آنجلس تایمز با اشاره به عهدشکنی های متعدد رئیس جمهوری آمریکا، نوشت: ترامپ هر دو عنصر اصلی اعتبار و اعتماد که لازمه هر مذاکره و توافقی می باشد را از دست داده است.
  6 ساعت پیش     فارس
رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین اظهار داشت که دولت آمریکا بعنوان اصلی ترین حامی رژیم صهیونیستی در عراق، سوریه و افغانستان شکست خورده و طرح معامله قرن به دنیا نیامده ساقط شده است.
  6 ساعت پیش     فارس
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران می‌گوید رژیم صهیونیستی در جهت ظلم و ستم حرکت می کند و عاقبتی جز از بین رفتن پیش رو ندارد.
  6 ساعت پیش     فارس
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک موشک شلیک شده از سمت سوریه را هدف قرار داده است.
  6 ساعت پیش     تسنیم
رسانه‌های عراق از دیدار برهم صالح رئیس جمهوری این کشور با فرماندار کل استرالیا که وارد بغداد شده است و سفر عادل عبدالمهدی به بصره خبر دادند.
  6 ساعت پیش     ایسنا
یک منبع نظامی سوری از پاسخ پدافندی سوریه به حملات هوایی اسرائیل در جنوب خبر داد.
  6 ساعت پیش     ایسنا
یک مخالف عربستانی سند محرمانه‌ای از دفتر پادشاهی این کشور را منتشر کرد که از نقش مصر در هماهنگی با تیم عربستانی مسئول ترور جمال خاشقجی پرده برمی‌دارد.
  6 ساعت پیش     ایسنا
رئیس جهور فعلی افغانستان امروز (یکشنبه) برای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در سال آینده، ثبت نام کرد.
  6 ساعت پیش     ایسنا
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس‌جمهوری چاد احیای روابط دیپلماتیک این رژیم با چاد را اعلام کرد.
  6 ساعت پیش     ایرنا
بیروت-ایرنا- شیخ«تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر که به عنوان آخرین مهمان نشست اتحادیه عرب در لبنان وارد بیروت شده بود بلافاصله پس از شرکت در مراسم افتتاحیه ، اولین مقامی بود که این نشست را ترک کرد و به کشورش بازگشت.
  6 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - کُردهای سوریه روز گذشته (شنبه) با انتشار بندهای پیشنهادی خود برای توافق با دولت دمشق، بر تمامیت ارضی و یکپارچگی سوریه تأکید کردند، اقدامی که تحلیلگران مسایل منطقه از آن به عنوان گام مهم کردها برای برقراری صلح در این کشور بحران زده یاد کرده اند.
  6 ساعت پیش     فارس
چهارمین اجلاس اقتصادی-اجتماعی اتحادیه عرب با حضور مقامات کشورهای مختلف در بیروت برگزار شد و رئیس‌جمهور لبنان در سخنرانی خود به تجاوزات رژیم صهیونیستی و لزوم بازگشت امن آوارگان سوری اشاره کرد.
  6 ساعت پیش     فارس
نیروی هوایی رژیم صهیونیستی قصد تجاوز به جنوب سوریه را داشت که پدافند هوایی سوریه این حملات را دفع کرد.
  6 ساعت پیش     تسنیم
حزب کارگر انگلیس بر این باور است که تنها گزینه های پیش روی این کشور برگزاری همه پرسی دوم برگزیت یا دستیابی به روابط نزدیکتر با اتحادیه اروپا است.
  6 ساعت پیش     تسنیم
کمیسیون انتخابات افغانستان نتایج نهایی انتخابات پارلمانی 9 ولایت را پس از گذشت 3 ماه از برگزاری این انتخابات اعلام کرد.
  6 ساعت پیش     ایسنا
نخست وزیر عراق صبح امروز (یکشنبه) وارد موصل به عنوان استان شاهد اعتراضات مردمی شد سفری که احتمالا حامل طرحی برای حل و فصل تظاهرات‌های مردمی باشد.
  6 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا - هزاران نفر از مردم و کشاورزان همزمان با برگزاری یک نمایشگاه کشاورزی در شهر برلین آلمان ضمن برپایی تظاهرات، خواستار حمایت از محیط زیست در برابر لابی کشاورزی صنعتی شدند.
  6 ساعت پیش     ایرنا
تهران - ایرنا- رییس شورای دموکراتیک سوریه (شاخه سیاسی نیروهای مسلح کرد) گفت: کردهای سوری برای گفت و گوی بدون پیش شرط با دمشق آماده اند.
  6 ساعت پیش     ایرنا
مسکو - ایرنا - وزیر خارجه اوکراین در ابتدای سال 2019 میلادی با اشاره به دستور کار دولت این کشور به لغو دهها قرارداد و موافقت نامه همکاری با روسیه اشاره کرده است تا تنش ها میان دو کشور در سال 2019 نه تنها ادامه یابد بلکه ابعاد گسترده تری بگیرد.
  6 ساعت پیش     ایرنا
تهران-ایرنا- منابع مطلع سوری روز یکشنبه گزارش دادند که در اثر انفجار دو بمب در شهر عفرین در شمال غرب سوریه 10 تن کشته و 18 تن دیگر زخمی شدند.

جدیدترین خبرها