جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 21st of February 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
2 ماه قبل ورزش 3

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد تیم ملی امید بتواند جواز حضور در المپیک را به دست آورد.


به گزارش "ورزش‌سه"، ابراهیم شکوری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید ایران درباره شرایط این تیم بیان کرد: تیم امید بعد از اردویی که در قطر با بهترین امکانات داشت، امشب عازم تایلند خواهد داشت. جا دارد از پیشکسوتان و ملی پوشان سابق تشکر کنیم که امروز حمایت کردند و تشریف آوردند. مطمئنا این حمایت از طرف مردم هم صورت خواهد گرفت تا تیم امید با بازی های خوب جواز حضور در المپیک را به دست آورد.


وی درباره اینکه 44 سال است به المپیک نرفته ایم، تاکید کرد: بحث طلسم را نباید مطرح کنیم، چون فشار روی بازیکنان زیاد می شود. بازیکنان خوبی داریم اما نباید از گروه سخت مان بگذریم. با این حال تیم ملی امید با تلاش های فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته المپیک سعی خواهد کرد بهترین نتیجه را کسب کند.


سرپرست دبیرکلی فدراسیون درباره احتمال تغییر تاریخ مجمع فدراسیون گفت: مجمع به صورت قانونی 18 اردیبهشت ماه 1399 خواهد بود. تا امروز همان تاریخ است اما اگر قرار است تغییری ایجاد شود، نیازمند تشکیل جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال است. تلاش ما این است که طبق قوانین و اساس نامه پیش برویم. فعلا زود است برای انتخابات برنامه ریزی کنیم اما اگر قرار به تغییر تاریخ باشد، قطعا اقدامات لازم را انجام می دهیم.


شکوری درباره روند انتخاب سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: ما هم گزینه داخلی داریم و هم گزینه خارجی. در این خصوص مذاکرات ادامه دارد و انشاالله آنچه به صلاح فدراسیون فوتبال و تیم ملی است را اجرا می کنیم. تیم ملی باید به جام ملت های آسیا و جام جهانی برود و تمام تلاش ما این است که بهترین انتخاب را داشته باشیم.

 


وی درباره اینکه آیا فشاری برای انتخاب سرمربی ایرانی تیم ملی وجود دارد، خاطرنشان کرد: دستوری از جایی به ما درباره سرمربی تیم ملی داده نشده؛ فدراسیون فوتبال یک NGO است. خداراشکر وزارت ورزش و کمیته المپیک با فدراسیون رابطه خوبی دارد و فشاری از جایی نیست. سعی ما این است که انتخابی داشته باشیم که به فوتبال ما کمک کند. در این شرایط که از همه جای دنیا به ما فشار می آورند امیدواریم بتوانیم شرایط خوبمان را رقم بزنیم.


شکوری درباره اینکه گفته می شود ویلموتس شکایت کرده و فدراسیون باید 7 میلیون یورو غرامت بدهد، اظهار کرد: چنین ارقامی وجود ندارد. ما نیز چنین پول هایی نداریم که بدهیم. این ها گمانه زنی است. با توجه به بندی که در قرارداد وجود دارد اگر رقم را افشا کنیم، به ضررمان می شود. با این حال قرارداد در اختیار نهادهایی که باید قرار گرفته و خبری از این ارقامی که مطرح می شود، نیست.


وی در پایان افزود: خواهش می کنم همه از تیم ملی امید حمایت کنیم تا شرایط خوبی رقم بخورد و روزهای خوبی را پشت سر بگذارند.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها