چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 1st of April 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
3 ماه قبل زومیت

گزارش جدیدی منتشر شده که اطلاعاتی در مورد ترکیب رنگ گوشی های جدید خانواده ی گلکسی M یعنی، گلکسی M11، M21 و M31 ارائه می کند که قرار است جایگزین نسخه های قبلی خود شوند.


اوایل ماه دسامبر (اواسط آذر) گزارشی فاش کرده بود که سامسونگ کار روی گوشی‌های هوشمند گلکسی M11 و گلکسی M31 را آغاز کرده است. گزارشی در Sammobile ادعا کرده که این شرکت کار توسعه‌ی گلکسی ام M21 را نیز شروع کرده است. همان‌طور که از نام گوشی پیدا است، گلکسی M21 جانشینی برای گوشی‌های گلکسی M20 و گلکسی M20s خواهد بود که اوایل سال گذشته رونمایی شدند.

مقاله‌های مرتبط:

  • بررسی گلکسی M30 و گلکسی M20 سامسونگ
  • مشخصات گوشی‌های گلکسی M31،M21 و M41 فاش شد

گزارش مذکور همچنین عنوان کرده که گوشی‌های سری گلکسی M مانند گلکسی M21، گلکسی M11 و گلکسی M31 در رنگ‌های متفاوتی مانند مشکی و آبی در دسترس خواهند بود. با این حال، هریک از این دستگاه‌ها با رنگ سوم متفاوتی عرضه خواهند شد. پیش‌بینی می‌شود گلکسی M11 به‌جز دو رنگ گفته‌شده با رنگ بنفش نیز عرضه شود؛ درحالی‌که گلکسی M21 و M31 دارای رنگ‌های اضافی سبز و قرمز خواهند بود.

گلکسی m10، m20، m30

دو روز پیش گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در حال کار روی گوشی هوشمند گلکسی M51 نیز است. گوشی مذکور دارای شماره مدل SM-M515F است. از مشخصات و انواع رنگ‌های گلکسی M51 اطلاعی در دست نیست. در مورد گلکسی M41 که ممکن است جایگزین گلکسی M40 باشد، هنوز هیچ حرفی زده نشده است. گلکسی ام ۴۰ دارای صفحه‌نمایش حفره‌دار بود و احتمال دارد برخی گوشی‌های خانواده‌ی M که قرار است امسال معرفی شوند نیز صفحه‌نمایشی حفره‌دار داشته باشند.

گلکسی ام ۳۰ و گلکسی ام ۲۰ / galaxy M30 and M20

گوشی‌های گلکسی ام ۱۰ و گلکسی ام ۲۰ ماه ژانویه (دی) سال گذشته در هند به‌صورت رسمی معرفی شدند. از این رو ممکن است گوشی‌های جدید سری گلکسی M سه‌ماهه‌ی اول امسال معرفی شوند.

قیمت به‌روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S،‌ نوت،‌ M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات دردسترس خواهد بود.

مشاهده لیست گوشی‌های سامسونگ
سامسونگ با سری e خداحافظی و سری Ultra را به پرچم‌داران آینده اضافه می‌کند
تلویزیون 8K بدون حاشیه سامسونگ در CES 2020 معرفی می‌شود
سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 روش جدیدی برای تایپ با گوشی معرفی می‌کند
سامسونگ گلکسی فولد 2 ممکن است زودتر از گلکسی S11 عرضه شود
دفترچه راهنمای گلکسی اس 10 لایت رندرهای قبلی فاش‌شده را تأیید می‌کند

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها