پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 6th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل پارس فوتبال

تیم امید اینروزها شرایط روحی و روانی خوبی دارد و با اتفاقات خوب راهی تایلند می شود. نوشته امیدهای ایران با دست های بالا آماده برای صعود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


مهدی قائدی مهاجم ریزنقش استقلال که در این فصل یکی از بازیکنان کلیدی تیمش به حساب آمده، حالا در ترکیب تیم ملی امید رویاهای بزرگی را در سر می پروراند.

تیم امید اینروزها شرایط روحی و روانی خوبی دارد و با اتفاقات خوب راهی تایلند می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جدا از کمک دو میلیاردی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به تیم ملی امید که موجب می شود این تیم از نظر اسکان در تایلند شرایط خوبی را تجربه کند همراه اول هم حامی تیم امید شده و قرار است پاداش های خوبی در صورت موفقیت در بازی ها برای بازیکنان تخصیص داده شود.

از همه مهمتر تیم  امید در قطر با همه بازیکنان تمرینات بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشته است و از هر حیث آماده صعود است. بر خلاف نقدهای منفی که در مورد تیم امید در برخی از رسانه ها وجود دارد بازیکنان با باور صعود تمرین می کنند و کادر فنی به خصوص حمید استیلی هدف را صعود قرار داده است.

دست های ملی پوشان امید برای صعود بالاست. ابتدا صعود از گروه با سه بازی خوب و بعد صعود به المپیک. مسیرهایی که این تیم در جام جهانی نوجوانان و جوانان تجربه کرده است. همه بازی هایی که این تیم در یکی دو سال اخیر در بازی های آسیایی جاکارتا، بازی های دوستانه و مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو پشت سر گذاشت درس های خوبی داشت که با تکیه بر آن موفقیت نزدیک خواهد بود.

جدا از کمک دو میلیاردی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به تیم ملی امید که موجب می شود این تیم از نظر اسکان در تایلند شرایط خوبی را تجربه کند.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها