شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

پیش از این سرمربی تیم ملی را به بهانه مختلف از دم تیغ می گذراندند. قبل از پرواز تیم ملی به تورنمنت های مهم، چنان همه چیز را شخم می زدند که گویی ما با یک ارتش غیرخودی طرف هستیم و این تیم ملی ایران نیست! نوشته خوشبختی مرد پرسپولیسی در تیم امید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


تیم امید

پیش از این سرمربی تیم ملی را به بهانه مختلف از دم تیغ می گذراندند. قبل از پرواز تیم ملی به تورنمنت های مهم، چنان همه چیز را شخم می زدند که گویی ما با یک ارتش غیرخودی طرف هستیم و این تیم ملی ایران نیست!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مصاحبه های حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید و سابق پرسپولیس گاهی وقت ها نشانه ای از «امید» ندارد؛ شاید به این دلیل که بازیکنان دیرتر از موعد مقرر به تیم امید اضافه می شدند؛ اما این حجم از پشتیبانی از تیم امید در کدام دوره سابقه داشته؟

پیشکسوتان فوتبال ایران امروز به تمرین تیم ملی امید رفتند تا برای پرواز بانکوک، ملی پوشان ایران را بدرقه کنند. این همان حمایتی بود که همیشه در ادوار مختلف از تیم های ملی ما دریغ شد.

پیش از این سرمربی تیم ملی را به بهانه مختلف از دم تیغ می گذراندند. به خیلی ها اهانت می کردند. به سرمربی تیم به هر بهانه ای حمله می کردند. پیش از پرواز تیم ملی به تورنمنت های مهم، چنان همه چیز را شخم می زدند که گویی ما با یک ارتش غیرخودی طرف هستیم و این تیم ملی ایران نیست!

استیلی در جایگاه سرمربی تیم امید (که تصور نمی کرد به جای کرانچار و فرهاد مجیدی در چنین موقعیتی قرار بگیرد) باید یک لحظه خودش را جای آنهایی بگذارد که در سخت ترین فشارها و حمله های همه جانبه و به شدت توهین آمیز، تیم ملی را اداره می کردند. در این صورت او واقعا چه می کرد؟ آیا مرد مبارزه و عبور از آن همه سختی بود؟

این وفاق و حمایت از سرمربی تیم امید و ملی پوشان، نشانه خوبی است بر این که این بار قرار است به المپیک صعود کنیم. همه چیز هم برای این صعود مهیاست. از تیم امید حمایت شده و قرار است خبرهای خوبی بشنویم.

خبرورزشی

 

مصاحبه های استیلی سرمربی تیم ملی امید گاهی وقت ها نشانه ای از «امید» ندارد؛ شاید به این دلیل که بازیکنان دیرتر از موعد مقرر به تیم ملی امید اضافه می شدند.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها