شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال به مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم هشدار داد که اگر با روحیه کاری او هماهنگ نشود از آرسنال کنار گذاشته خواهد شد. نوشته هشدار جدی آرتتا به اوزیل اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


آرسنال ؛ آرتتا به لاکازت : پشت پا نه، فرم بدنی‌ات را درست کن و ادامه بده

میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال به مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم هشدار داد که اگر با روحیه کاری او هماهنگ نشود از آرسنال کنار گذاشته خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بر اساس اعلام دیلی‌میل، میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال به مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم هشدار داد که در صورتی که با روحیه کاری و انضباط مد نظر او در تیم همراه نشود از آرسنال کنار گذاشته خواهد شد.

اوزیل در هر دو بازی‌ای که آرتتا به عنوان سرمربی روی نیمکت آرسنال حضور داشته به صورت فیکس به میدان رفته و درخشش او در بازی روز یکشنبه مقابل چلسی با تحسین هواداران توپچی‌ها روبرو شده است. این در حالی است که در دوران اونای امری، این ستاره آلمانی به حاشیه رانده شده بود.

ولی میکل آرتتا در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره اینکه آیا قصد دارد شالوده تیمش را بر محور مسوت اوزیل پی‌ریزی کند گفت:

” نه، من اوزیل را در صورتی در تیم می‌گذارم که ببینم او هر روز با اشتیاق و ذهنیت درست کار می‌کند و درک می‌کند که هدف ما در این تیم چیست. او اراده لازم را دارد و اگر ببینم اوزیل نسبت به بازیکنان دیگر در پست او شرایط بهتری دارد او را به میدان خواهم فرستاد. ولی به محض اینکه اوزیل تغییر کرده و شرایط دیگری پیدا کند بازی نخواهد کرد”.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها