شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

مارکوس راشفورد، ستاره خط حمله منچستریونایتد با ستایش از لوئیس فن‌خال گفت از مربی نام‌آشنای هلندی به خاطر اینکه او را در مسیر موفقیت قرارداده قدردان و سپاسگزار است. نوشته راشفورد را چه کسی کشف کرد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


راشفورد ؛ گل ها و پاس گل های مارکوس راشفورد در ماه نوامبر 2019

مارکوس راشفورد، ستاره خط حمله منچستریونایتد با ستایش از لوئیس فن‌خال گفت از مربی نام‌آشنای هلندی به خاطر اینکه او را در مسیر موفقیت قرارداده قدردان و سپاسگزار است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مارکوس راشفورد ، مهاجم ستاره منچستریونایتد می‌گوید لوئیس فن‌خال، مربی کهنه‌کار و نام‌آشنای هلندی کسی بوده که او را در مسیر ستاره‌شدن قرار داده و به همین خاطر او همیشه قدردان و سپاسگزار فن‌خال خواهد بود.

راشفورد ۲۲ساله که این روزها در خط حمله شیاطین سرخ می‌درخشد، اولین بار در فوریه ۲۰۱۶ در دوران مربی‌گری فن‌خال در این تیم به میدان فرستاده شد تا دنیای فوتبال اولین شمه‌های یکی از ستاره‌های آینده خود را در مارکوس راشفورد مشاهده کند. راشفورد در اولین بازی خود در لیگ اروپا برای یونایتد دو گل به ثمر رساند. راشفورد در بازی بعدی هم در اولین بازی‌اش در لیگ برتر در مقابل آرسنال دو گل زد تا در پیروزی ۳-۲ یونایتد نقش مهمی داشته باشد.

راشفورد از آن زمان تا امروز به بازیکن فیکس تیم ملی انگلیس تبدیل شده و در فصل جاری برای شیاطین سرخ ۱۶ گل به ثمر رسانده.

او درباره لوئیس‌ فن‌خال و روزهای ورودش به بالاترین سطح دنیای فوتبال گفت:

” دوران لوئیس برای من خیلی خوب بود. او و رایان گیگز به من خیلی کمک کردند. انتقال از تیم ذخیره‌ها به تیم اصلی برای هر فوتبالیستی دشوار است. به خصوص برای من که در تیم ذخیره‌ها خیلی بازی نکرده بودم”.

راشفورد در ادامه گفت:

” فن‌خال یکی از بهترین مربیان دنیا بود. من آن زمان خیلی تحسین می‌شدم ولی تنها چیزی که برایم مهم بود این بود که فن‌خال درباره‌ام چه می‌گوید. وقتی من را برای بازی در زمین انتخاب می‌کرد هر روز از خوشحالی سر از پا نمی‌شناختم”.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها