شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل ورزش 3

هافبک تدافعی نیم فصل اول تیم فوتبال نساجی مازندران از دلایل جدایی اش از این تیم می گوید.


 

میلاد سرلک هافبک دفاعی تیم فوتبال نساجی مازندران که یکی از جداشده های این تیم به شمار می رود، در گفتگو با "ورزش سه"، در رابطه با این جدایی اینطور صحبت هایش را شروع کرد: یک نیم فصل خوب در کنار هواداران عزیز نساجى زندگى کردم و جز خوبى از آنها چیزى ندیدم. از همه مردم خوب قائمشهر تشکر می کنم و امیدوارم همیشه همینطور از تیم حمایت کنند، چون می دانم با این تیم زندگی می کنند. مطمئن باشند تا عمر دارم محبتى که به من داشتند را فراموش نمی کنم.

 

هافبک دفاعی سالیان گذشته باشگاه سپاهان که از این باشگاه به فوتبال ایران معرفی شده، سپس با اشاره به اتفاقاتی که طی دوران حضورش در قائمشهر رقم خورده و گلایه از شرایط موجود حرف هایش را از سر گرفت و گفت: از اول فصل مشکلات زیادى در تیم داشتیم؛ از امکانات اولیه مثل زمین تمرین، محل اسکان بچه ها، رفت و آمد به قائمشهر و خیلى چیزهاى دیگر، که اصلا در فوتبال حرفه اى دیده نمی شود. با این حال با تمام وجودم کنار تیم ماندم و تمام تلاشم را براى موفقیت نساجى انجام دادم، ولى باشگاه به هیچ کدام از تعهداتی که به من داشت، پایبند نبود. متاسفانه ٤ ماه هیچ دریافتى ای نداشتم و براى من که از یک باشگاه حرفه اى مثل سپاهان به نساجى آمده بودم، اصلا قابل قبول نبود و چون شرایط خوبى در تیم نمی دیدم و تصمیم به جدایی گرفتم، تا به اهدافى که در زندگى ورزشى ام دارم برسم. امیدوارم از این به بعد با وجود آقاى حدادیان بهترین اتفاق ها براى تیم نساجى و هواداران رقم بخورد.

 


هافبک ٢۴ ساله نیم فصل اول تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد مصاحبه هایی که طی روزهای اخیر از سوی برخی از اعضای باشگاه نساجی منتشر شد و او و سه بازیکن دیگر را که یکطرفه فسخ قرارداد کردند، متهم به بی تفاوتی نسبت به تیم کرده بودند، عنوان کرد: خب مصاحبه هایی که طی چند روز گذشته در مورد من و بقیه بچه ها انجام شد، اصلا حرفه اى نبود. امیدوارم حداقل در آینده با احترام بیشتری نسبت به بازیکن هایی که تمام تلاششان را براى موفقیت نساجى انجام داده اند برخورد کنند، چون من و بقیه هیچ کار غیر قانونى انجام ندادیم و این باشگاه بود که به تعهدات خودش پایبند نبود.

 

سرلک با تشکر از محمدرضا مهاجری سرمربی قرمزهای قائمشهری افزود: از آقاى مهاجرى و کادر فنى تشکر می کنم که با وجود تمام مشکلات کنار تیم ماندند، تا باعث خوشحالی مردم شوند. نساجی تیم بسیار خوبی است و امیدوارم در ادامه بهترین اتفاقات ممکن براى این تیم و هواداران رقم بخورد.

سرلک در مورد آینده خود پس از ترک نساجی مازندران بیان کرد: در مورد آینده باید بگویم، به زودى به تیمى می روم که به عنوان یک باشگاه حرفه اى شرایط ایده عالى داشته باشد، چون من بازیکنی حرفه اى هستم و انتخابى خواهم داشت که باشگاه آینده ام از لحاظ امکانات، زمین، شرایط پرداختى بازیکنان و دیگر فاکتور ها در بهترین شرایط ممکن باشد و همچنین نگاه حرفه اى به موفقیت بازیکن هایش داشته باشد.

 

سرلک در ادامه با تشکر دوباره از هواداران نساجی مازندران اینگونه به حرف هایش خاتمه داد: در نهایت باز هم از هواداران دوست داشتنى نساجى و مردم قائمشهر تشکر می کنم و هیچ وقت محبتشان را فراموش نمی کنم و از همینجا با آنها خداحافظی می کنم.

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها