شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید این تیم برای اینکه بتواند با لیورپول رقابت کند باید در پنجره‌های نقل و انتقالات با استراتژی مناسب بازیکن جذب کند. نوشته کلید موفقیت چلسی از نظر لمپارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


مورینیو ؛ لمپارد : می توانم تاکید کنم که سرمربی تاتنهام نمی شوم ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید این تیم برای اینکه بتواند با لیورپول رقابت کند باید در پنجره‌های نقل و انتقالات با استراتژی مناسب بازیکن جذب کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فرانک لمپارد سرمری چلسی می‌گوید استراتژی مناسب در پنجره‌های نقل و انتقالات، کلید اصلی چلسی برای کم کردن فاصله‌اش با لیورپول و به چالش کشیدن این تیم در آینده است.

چلسی برای فصل نقل و انتقالات ژانویه بازیکنان بزرگی را هدف گرفته که از جمله آنها می‌توان به جیدون سانچو پدیده بوروسیا دورتموند اشاره کرد. از دیگر ستاره‌های مد نظر چلسی و لمپارد، نیتن آکه از بورنموث، تیمو ورنر از لایپزیش و ویلفرید زاها از کریستال پالاس هستند.

لمپارد در این باره گفت:

” هدف ما باید رسیدن به لیورپول باشد. محرومیت ما در نقل و انتقالات به کادر فنی چلسی امکان داد بازیکنان موجود خود را با نگاه دیگری بررسی کند و جوانان باشگاه را به عنوان سرمایه‌های واقعی در نظر بگیرد”.

سرمربی چلسی در ادامه گفت:

” من درباره نقل و انتقالات آتی با مدیر چلسی مارینا گرانووسکایا ارتباط نزدیکی دارم و بارها با او صحبت کرده‌ام. همینطور با پتر چک و اسکات مک‌لاکلان که رئیس بخش جذب بازیکن باشگاه است مذاکرات زیادی داشته‌ام. آنها می‌دانند من چه می‌خواهم. من به عنوان سرمربی نقش زیادی در مشخص کردن مهره‌هایی که باید به باشگاه بیایند دارم. اگر یک بازیکن از نظر من به درد تیم بخورد و مدیریت باشگاه هم با جذب او مشکلی نداشته باشد می‌توانیم انتظار حضور او در چلسی در ماه ژانویه را داشته باشیم”.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها