شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

ایرج عرب در زمان عقد قرارداد با مرد آرژانتینی به صورت شفاهی به کالدرون وعده داده برای هر برد پرسپولیس مبلغ ۱۵۰۰ دلار به عنوان پاداش به او پرداخت کند. نوشته هیئت‌مدیره پرسپولیس کوتاه آمد ؛ شرط جنجالی کالدرون پذیرفته شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


منافی : کالدرون یک مربی حرفه‌ای است و یک رفتار حرفه‌ای دارد

ایرج عرب در زمان عقد قرارداد با مرد آرژانتینی به صورت شفاهی به کالدرون وعده داده برای هر برد پرسپولیس مبلغ ۱۵۰۰ دلار به عنوان پاداش به او پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بامداد شنبه گابریل کالدرون به همراه دستیارانش ایران را به مقصد آرژانتین ترک کرد، اما سرمربی سرخپوشان در صفحه شخصی خود بار دیگر نسبت به رفتار باشگاه گلایه کرد و از اینکه بدرقه مناسبی از او نشده ناراحتی خود را عنوان کرد.

کالدرون در حالی این پست اینستاگرامی را منتشر کرده که جمعه شب هفته گذشته مدیران پرسپولیس برای تبریک سال نو میلادی (!) نزد او رفتند و البته چند روز قبل با همکاری اسپانسر باشگاه رستورانی رزرو شده بود تا به مربیان پرسپولیس بابت کریسمس تبریک بگویند و مراسم کوچکی برگزار کنند.

سرمربی پرسپولیس این دعوت را اجابت نکرد و در مراسم حضور نیافت. کالدرون گلایه‌های خودش از باشگاه و برخی افراد نزدیک به محمدحسن انصاری‌فرد را در اینستاگرام و ملاقات با اعضای هیئت‌مدیره بیان کرد. در ادامه، اما اعضای هیئت‌مدیره دوباره تشکیل جلسه داده و درباره سرمربی آرژانتینی به بحث و تبادل نظر پرداختند. شنیدیم یکی از موضوعات مطروحه در جلسه هیئت‌مدیره باشگاه بحث پاداش کالدرون بوده است.

ایرج عرب در زمان عقد قرارداد با مرد آرژانتینی به صورت شفاهی به کالدرون وعده داده برای هر برد پرسپولیس مبلغ ۱۵۰۰ دلار به عنوان پاداش به او پرداخت کند. پس از کنار رفتن ایرج عرب از مدیرعاملی باشگاه، کالدرون این وعده مدیر قبلی را به انصاری‌فرد یادآوری می‌کند. مدیرعامل جدید، اما به سرمربی آرژانتینی می‌گوید در جریان این وعده نیست و با توجه به اینکه خودش عضو هیئت‌مدیره باشگاه نیست نمی‌تواند این مبلغ را به عنوان پاداش برد به سرمربی تیم پرداخت کند.

انصاری‌فرد همچنین به کالدرون یادآوری می‌کند پرداخت ۱۵۰۰ دلار پاداش هر برد ممکن است تبعاتی برای او به عنوان مدیرعامل داشته باشد و باید این موضوع در جلسه هیئت‌مدیره باشگاه به تصویب جمع برسد. بر همین اساس در آخرین جلسه هیئت‌مدیره، یک بار دیگر این موضوع مطرح شده و اعضا به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. از آنجایی که تیم پرسپولیس با شکست دادن نساجی مازندران صدرنشین لیگ و قهرمان نیم‌فصل اول شده بنابراین اعضای هیئت‌مدیره به این نتیجه رسیدند تا با پاداش کالدرون موافقت کنند.

از قرار معلوم اعضای هیئت‌مدیره تصویب کرده‌اند که برای هر برد پرسپولیس مبلغ ۱۵۰۰ دلار به کالدرون پاداش ویژه بدهند!

خبرورزشی

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها