شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در نشست امروز خوداخبار خوبی از مصدومان تیمش برای هواداران داشت. نوشته بی قراری گواردیولا برای بازیکنان مصدومش اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


سرمربی ؛ حضور کلوپ ، مورینیو ، گواردیولا و فرگوسن در رکورد 100 پیروزی در لیگ برتر

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در نشست امروز خوداخبار خوبی از مصدومان تیمش برای هواداران داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منچسترسیتی با گواردیولا در اولین روز سال جدید میلادی میزبان اورتون اوج گرفته با کارلو آنچلوتی خواهد بود در حالی که به شدت نیاز به سه امتیاز این بازی دارد.

سیتی با یک بازی بیشتر، ۱۴ امتیاز کمتر از لیورپول دارد و بسیاری دیگر برای این تیم شانس قهرمانی قائل نیستند ولی پپ در مصاحبه اخیر خود گفته بود که باید برای قطعی کردن سهمیه لیگ قهرمانان، تا روز آخر تمرکز را از دست ندهیم.

گواردیولا سرمربی اسپانیایی در نشست امروز خود اخبار خوبی از مصدومان تیمش داشت. او تایید کرد که آیمریک لاپورته مدافع ۵۷ میلیون پوندی سیتی که از ماه آگوست به دلیل مصدومیت دور از میادین است، به زودی به تمرینات گروهی باز خواهد گشت:

« آیمریک روز به روز بهتر می شود و اخیرا تمرینات انفرادی را درون زمین هم شروع کرده است. او مراحل پایانی ریکاوری خود را پشت سر می گذارد و انتظار دارم که یک هفته تا ۱۰ روز دیگر بتواند به تمرینات گروهی برگردد.»

گواردیولا در مورد داوید سیلوا و جان استونز دیگر مصدومان سیتی که پس از دربی ۷ دسامبر منچستر به دور از میادین هستند نیز گفت:

« هر دو بازیکن دیگر مصدوم نیستند و برای بازی فردا در دسترس خواهند بود. واقعیت این است که دلم برای بازیکنان مصدومم تنگ شده و دوست دارم تمام تیم را برای تمرین و بازی ها در دسترس داشته باشم.»

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها