شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 6th of June 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

زمان برگزاری دیدار معوقه استقلال – سپاهان از مرحه یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور نامشخص است. نوشته خبری عجیب درباره دیدار استقلال – سپاهان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


استقلال ؛ مهلت وکیل سابق استقلال به باشگاه تا 13 دی برای پرداخت حقوق معوقه‌اش

زمان برگزاری دیدار معوقه استقلال – سپاهان از مرحه یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور نامشخص است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

این در حالی است که سازمان لیگ برنامه بازی های لیگ در هفته های ابتدایی را اعلام کرده است. البته اعلام این برنامه مخالفت باشگاه ها را به همراه داشته است. از جمله باشگاه فولاد که گفته در تایم تعیین شده از سوی سازمان لیگ به مصاف استقلال تهران نمی رود.

غلامرضا بهروان، مشاور سازمان لیگ در واکنش به اعتراضات سعید آذری می گوید:

« سعید آذری مدیرعامل کاربلدی است اما ما هم مردان کم تجربه‌ای نیستیم و نمی‌توانستیم بهتر از این برنامه داشته باشیم. با توجه به شرایطی که وجود دارد نمی‌توانستیم تغییر دیگری در برنامه ایجاد کنیم. اگر خدای ناکرده مسابقات اعلام شده بنابه دلیل آلودگی یا شرایط نامناسب هوا لغو شود واقعاً نمی‌دانیم چه زمانی باید آن را برگزار کنیم همانطور که اکنون یک مسابقه از بازی‌های یک چهارم نهایی جام حذف بین استقلال و سپاهان باقی مانده است و مشخص نیست چه زمانی می‌توانیم این بازی را هم برگزار کنیم.»

گفتنی است دیدار استقلال – سپاهان به بهانه آلودگی لغو شد در حالی که همان روزها سازمان لیگ دیدار پرسپولیس – نساجی را برگزار کرد. گفته می شود دلیل لغو دیدار استقلال – سپاهان به دلیل حضور بازیکنان این تیم در اردوی امید بوده است. البته نساجی هم دو بازیکن در اردوی امید داشت و حتی درخواست هم برای لغو دیدار با پرسپولیس داد اما در نهایت مجبور شد به میدان برود و با پرسپولیس بازی کند.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها