شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 30th of May 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل پارس فوتبال

امید نورافکن کاپیتان تیم امید و یکی از مهمترین مهره های این تیم به حساب می آید که قرار است در رقابت های انتخابی در پست متفاوتی به میدان برود. نوشته خط و نشان امید نورافکن برای حریفان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.


امید نورافکن

امید نورافکن کاپیتان تیم امید و یکی از مهمترین مهره های این تیم به حساب می آید که قرار است در رقابت های انتخابی در پست متفاوتی به میدان برود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

امید نورافکن که در نیم فصل اول یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر در پست هافبک بود در تیم امید در دفاع وسط بازی خواهد کرد. نورافکن درباره شرایط تیم امید گفت:

” آخرین روز تمرینات را در تهران سپری کردیم و وقتش رسیده که برویم برای انتخابی بازی های المپیک.”

او افزود:

” من و همبازیانم می دانیم که چشم همه مردم ایران به ساق های ما است.”

امید نورافکن کاپیتان تیم امید همچنین گفت:

” در گروه سختی قرار گرفتیم و امیدوارم در اولین بازی بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. اولین بازی در هر تورنمنتی مهمترین بازی است و ما هم امیدواریم در مسابقه ای که با ازبکستان داریم بتوانیم نتیجه خیلی خوبی به دست بیاوریم.”

نورافکن درباره بازی کردن در دفاع آخر هم گفت:

” برای خود من اینگونه است و فکر می کنم برای خیلی از بازیکنان هم اینطوری باشد که تمرکزمان را روی عملکرد مثبت و موفقیت تیم می گذاریم. برای من موفقیت تیم مهم است و خودم را فدای تیم و همتیمی هایم می کنم.”

او در پایان گفت:

” ایران با تمام مشکلاتی که وجود دارد جزو قدرت های اول آسیا در فوتبال است و همه تیم های آسیایی از ما می ترسند. ما هم با تمام قوا به مسابقات می رویم تا برای اسم ایران بجنگیم.”

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها