شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 30th of May 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
5 ماه قبل ورزش 3

ستاره باشگاه اینتر که قرضی برای فلامینگو بازی می کند، عنوان بهترین بازیکن سال 2019 منطقه آمریکای جنوبی را به خود اختصاص داد.


به گزارش "ورزش سه"، گابریل باربوسا ملقب به «گابی گُل» به‌عنوان بهترین بازیکن فوتبال آمریکای جنوبی در سال 2019 انتخاب شد.

گابی گل که بازیکن تیم اینتر است و به صورت قرضی برای تیم فلامنگو توپ می‌زند، سال 2019 به همراه این تیم برزیلی قهرمان جام لیبرتادورس (لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی) شد و با گل‌هایی که زد و عملکرد درخشانش سهم بسزایی در قهرمانی این تیم داشت.

 

 

 

 

این مهاجم 23 ساله که تابستان امسال اینتر او را به فلامنگو قرض داد هر دو گل پیروزی 2 بر یک فلامنگو را مقابل ریورپلاته آرژانتین در فینال جام لیبرتادورس به ثمر رساند.

او با کسب 168 رأی از 372 رأی ممکن (45 درصد) به‌عنوان بهترین بازیکن آمریکای جنوبی در سال 2019 شناحته شد و این در حالی بود که اصلی‌ترین رقبای او نیز هم‌تیمی‌اش برونو انریکه (22 درصد) و جورجیان ده آراسکائتا (11 درصد) در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند. به این ترتیب گابی گل موفق شد جایزه «پادشاه آمریکا» که هر سال توسط نشریه «ال‌پاییس» اروگوئه اهدا می‌شود را از آن خود کند.

در همین حال مارسلو گایاردو، سرمربی آرژانتینی تیم ریورپلاته که تیمش برای دومین سال پیاپی به فینال لیبرتادورس رسید، برای دومین سال متوالی به‌عنوان سرمربی برتر منطقه آمریکای جنوبی انتخاب شد. او با کسب 58 درصد آرا (216 رأی)، بالاتر از ژرژ ژسوس، سرمربی تیم فلامنگو (36 درصد آرا و 133 رأی) قرار گرفت.

 

 

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها