پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 6th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

کیلیان امباپه جدی ترین گزینه رئال برای تابستان آینده است در حالی که پی اس جی نیز سخت در تلاش برای تمدید قرارداد اوست.


به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه تابستان 2018 راهی پی اس جی شد در حالی که پیشنهاد خوبی نیز از رئال داشت. او ترجیح داد در شهر زادگاهش به فوتبال ادامه دهد و قید رئال مادرید را زد. امباپه همان مقطع به نایب رئیس موناکو گفته بود که رئال به خاطر او صبر خواهد کرد.

در اسپانیا می گویند که رئال، تابستان پیش رو برای جذب امباپه تلاشی جدید را آغاز خواهد کرد. ستاره ای که تا 2022 با پاریسی ها قرارداد دارد و گفته می شود تمایلی برای تمدید هم ندارد.

 

 

 

 

امباپه در مصاحبه با بی بی سی هیچ احتمالی را برای آینده خود را رد نکرد و در واکنش به علاقه رئال گفت:« باید آرامش خودم را حفظ کنم و روی پی اس جی متمرکز باشم. سپس در پایان فصل ببینیم چه خواهد شد. الان همه تمرکزم روی پی اس جی است.»

 

امباپه ادامه داد:« من الان بازیکن پی اس جی هستم و می دانم که زمان درستی برای صحبت در مورد نقل و انتقالات نیست. می خواهم به باشگاه برای فتح جام های بیشتر کمک کنم. به همین دلیل برای من صحبت از آینده در چنین مقطعی درست نیست.

18 ساله بودم که به پی اس جی پیوستم. پدیده بودم ولی نه یک فوق ستاره. الان به لطف پی اس جی و تیم ملی فرانسه، یک فوق ستاره هستم.»

 

 

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها