پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 6th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

مهاجم تازه وارد نساجی مازندران ابراز امیدواری می‌کند در این تیم بتواند به نتایج خوبی دست یابد.


به گزارش "ورزش سه"، سعید کریمی که تجربه کوتاه مدتی در پرسپولیس داشت، اکنون بعد از حضور در شاهین بوشهر امیدوار است در نساجی مازندران به موفقیت دست یابد. مهاجم تازه وارد نساجی درباره حضورش در این تیم می‌گوید:با آقای مهاجری صحبت کردم و به خاطر ایشان و همینطور هواداران بی نظیر نساجی این پیشنهاد را پذیرفتم.  یک تیم در ایران دیدم که شباهت زیادی با پرسپولیس داشته باشد و آن هم نساجی است. اینجا همه چیز خوب است و به همین خاطر احساس کردم دوباره به پرسپولیس برگشتم. اردوی بسیار خوبی را با تلاش باشگاه سپری کردیم و این مدت بیشتر از آقای مهاجری شناخت پیدا کردم. در این مدت نکات بسیار زیادی یاد گرفتم و امیدوارم که مهره موثری برای ایشان و تیم نساجی باشم.


کریمی درخصوص حضور نیم فصل در تیم شاهین بوشهر گفت: شاهین مردم و هواداران بسیار خونگرمی داشت. به من لطف داشتند و همیشه ممنون آنها هستم. امیدوارم که مسئولان شهری بیشتر به فکر این تیم باشند چون هواداران بوشهر با این تیم زندگی می‌کنند و بسیار از مردم در آن برای علاقه به همین تیم اسم پسرشان را هم حتی شاهین می‌گذاشتند. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم به بهترین‌ها برسند.

 

بازیکن 19 ساله سابق پرسپولیس درباره اینکه علاقه دارد دوباره به این تیم برگردد یا خیر گفت: قطعا همینطور است. خداراشکر که فوتبال ما در حال حاضر دو قطبی نیست و به غیر از استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگ و پرطرفداری در لیگ داریم. من همیشه پرسپولیس را در قلبم نگه می‌دارم و برای من نساجی هیچ فرقی با پرسپولیس ندارد. در حال حاضر هم با آقای گل محمدی فصل را ادامه می‌دهند و امیدوارم که همیشه موفق باشند.


سعید کریمی درخصوص عدم حضور در تیم امید گفت: برای خودم هم عجیب است اما از لیگ یکی و لیگ دو به تیم امید دعوت کردند اما آقایان کرانچار، مجیدی و استیلی من را به اردوی تیم امید دعوت نکرده بودند.

 

ما در رده نوجوانان پنجم جهان شده بودیم که سابقه نداشت. در دوران ما تیم جوانان نداشتیم و مستقیم به رده امید آمدیم. در رده امید من حتی یک اردو هم دعوت نشده بودم و ملاک اگر بازی کردن یا بازی نکردن بود که خیلی‌ها با ملاک غیرمشخص دعوت شده بودند. من به عنوان یک مهاجم که در لیگ برتر هم بازی می‌کردم قطعا ناراحت هستم که در تیم امید نبودم اما حق من بود که به یک اردو دعوت شوم تا نظرشان را راجع به من بگویند. بچه ها در مسابقات هم زحمت کشیدند و اگر یک مقدار خوش شانس بودیم به المپیک صعود می‌کردیم. به هر حال صعود نکردیم و سوای نتایج که خوب هم بود به آنها خسته نباشید می‌گویم.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها