پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 6th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

امین منوچهری بار دیگر در تیم تحت هدایت هومن افاضلی حاضر شده و اکنون امیدوار است در نیم فصل دوم بتواند نمایش خوبی از خود در این تیم به جا بگذارد.


به گزارش "ورزش سه"، مهاجم سابق سایپا و استقلال با حضور در پارس جنوبی جم اکنون در انتظار شروع نیم فصل دوم و نمایش موفق با شاگردان هومن افاضلی است.


وی درباره دوری‌اش از فوتبال طی ماه‌های اخیر گفت: تصمیم داشتم که برای ادامه فوتبال حرفه‌ای خارج از کشور بازی کنم که تنها انتخابم هم تیم‌های حاضر در کشورهای شرق آسیا یعنی مالزی و تایلند بود و یا حضور در تیمی که در آن آرامش داشته باشم. از آنجایی که پنجره نقل و انتقالات تیم‌های مالزی و تایلند از آذرماه باز می‌شود یا باید تا آن زمان صبر می‌کردم و یا اینکه در این مدت تیمی را انتخاب می‌کردم، که در این بین پیشنهاداتی هم از لیگ یک داشتم ولی ترجیح میدادم تا آذرماه صبر کنم یا در کل در این مدل تیم‌ها بازی نکنم چون می‌دانم حضور در چنین تیم‌هایی پولی که ندارد هیچ، تازه باعث خستگی‌ذهنی و عذاب و دردسر هم می‌شود، علاوه بر آن از فوتبال بازی کردن هم لذت نمی‌برید. در نهایت به تیم پارس‌جنوبی پیوستم و خوشبختانه در حال حاضر زیرنظر مربی کار می‌کنم که سابقه همکاری با او را در رده‌های مختلف سنی دارم و او به توانایی‌هایم اعتماد دارد و من هم تمام کمال در خدمت تیم پارس‌جم و کل کادر باشگاه هستم، امیدوارم تا بتوانم برای تیم مثمرثمر باشم.


منوچهری درباره شرایط پارس جنوبی گفت: پارس بازیکنان بسیار خوبی دارد و خیلی خوب فوتبال بازی میکند. تنها چیزی که برای موفقیت تیم پارس مهم است هماهنگی و هدف ذهنی مشترک بازیکنان تیم است که در این صورت باشگاه با توجه به بازیکنان باتجربه گذشته نفرات جدید تمام بدشانسی‌های نیم فصل اولش از بین میرود و میتواند نتایج درخور‌ شان هواداران خوب شهرستان جم را کسب کند.


مهاجم سابق استقلال درباره همکاری دوباره با افاضلی گفت: سابقه همکاری با آقا هومن را در رده‌های سنی مختلف داشتم. ایشان تنها کسی بودند که در سن هفده سالگی من را در لیگ یک و بزرگسالان بازی دادند. علاوه بر آن در تیم نفت تهران زیرنظرشان کار کردم و موفق شدم در نیم‌فصل چهار، پنج گل بزنم و در مجموع عملکرد خوبی داشته باشم. درست است که با آن تیم سقوط کردیم ولی این موضوع تنها به بازیکنان و کادرتیم مربوط نبود و در مجموع من خیلی نیم فصل خوبی را پشت سر گذاشتم. ولی در حال حاضر تیم پارس تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیت و کادر فنی دلسوزی دارد امیدوار هستم بتوانم در سومین تجربه‌ام با آقای افاضلی در تیم پارس عملکرد خوبی داشته باشم و موفق ظاهر شوم.


وی درباره حضور مجیدی روی نیمکت استقلال نیز اینطور واکنش نشان داد: فرهاد مجیدی بازیکن بسیار خوب و بزرگی بود و بنظرم او آنقدر باهوش است که تغییرات زیادی در تیم نمی‌دهد و همان روند قبلی را ادامه خواهد داد و همان اتفاقی که برای تیم سایپا و قهرمان شدنش در سال ۸۵ افتاد می‌تواند برای تیم استقلال هم رخ بدهد چرا که یک مربی خوب آلمانی به تیم آمد و خیلی خوب تیم را تمرین داد ولی ناگهان از سایپا رفت و بعد از آن هم آقا دایی هدایت تیم را به عهده گرفتند و همان روش را با تغییرات کوچکی ادامه داد و موفق شد تا تیم را قهرمان کند. فکر می‌کنم که این اتفاق با حضور فرهاد مجیدی هم اگر همان روند استراماچونی را پیش بگیرد میتواند برای استقلال هم رخ بدهد و آن‌ها قهرمان شوند چرا که استقلال تیم بسیار بزرگی است بازیکنانش هم زیبا فوتبال بازی میکنند برای تمامی آن‌ها آرزوی موفقیت دارم.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها