چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 1st of April 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
2 ماه قبل آی تی رسان

دیجی‌کالا به عنوان پرفروش‌ترین فروشگاه آنلاین در کشور شناخته شده است و کاربران زیادی به‌صورت روزانه از آن بازدید می‌کنند؛ اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که میانگین سنی کاربران این فروشگاه چقدر است و یا اینکه در ماه چند نفر به دیجی‌کالا سر می‌زنند؟ اصلا مشتریان این فروشگاه چه کسانی هستند؟ آقایان [&#8230 ] نوشته نگاهی به وضعیت کاربران در دیجی‌کالا (ویدئو اختصاصی) اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


دیجی‌کالا به عنوان پرفروش‌ترین فروشگاه آنلاین در کشور شناخته شده است و کاربران زیادی به‌صورت روزانه از آن بازدید می‌کنند؛ اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که میانگین سنی کاربران این فروشگاه چقدر است و یا اینکه در ماه چند نفر به دیجی‌کالا سر می‌زنند؟ اصلا مشتریان این فروشگاه چه کسانی هستند؟ آقایان یا خانم‌ها؟

شما می‌‌توانید گزارش کامل دیجی‌کالا درباره نیم‌سال اول را از این لینک مشاهده کنید

این رو هم بخون:

فروش چه کالاهایی در دیجی‌کالا ممنوع است؟ (ویدئو اختصاصی)

اگر ‌ آی‌تی‌رسان را دنبال کرده باشید، حتما با ویدئوهای اختصاصی ما آشنا هستید. در روزهای گذشته شما را با  محبوب‌ترین کالاهای دیجی‌کالا،  پرفروش‌ترین‌ کالاها، پرفروش‌ترین برندها و کالاهای ممنوعه در دیجی‌کالا آشنا کردیم و حتی نگاهی به نحوه نظارت این فروشگاه بر فروشندگان انداختیم و گفتیم که  دیجی‌کالا در کدام استان‌ها بیشتر می‌فروشد. امروز قصد داریم تا در آی‌تی‌رسان به برخی سوالات پیرامون کاربران پاسخ دهیم و به‌صورت کلی نگاهی به وضعیت آن‌ها در دیجی‌کالا بیندازیم. اگر می‌خواهید پاسخ سوالات مطرح شده را بیابید، ویدئو اختصاصی ما در این زمینه را از دست ندهید:

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها