شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Saturday 22nd of February 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
1 ماه قبل آی تی رسان

عرضه آپدیت اندروید 10 برای گوشی پوکوفون F1 شروع شده است. این آپدیت، علاوه بر ارتقا رابط کاربری MIUI به نسخه 11.0.4.0QEJMIXM شامل بسته امنیتی اول ژانویه اندروید هم می‌شود. به نظر می‌رسد که این آپدیت برای کسانی قابل دسترس است که نسخه پایدار MIUI 10 را اجرا می‌کنند یا اینکه ورژن بتای پایدار MIUI [&#8230 ] نوشته نسخه پایدار اندروید 10 برای پوکوفون F1 عرضه شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


عرضه آپدیت اندروید 10 برای گوشی پوکوفون F1 شروع شده است. این آپدیت، علاوه بر ارتقا رابط کاربری MIUI به نسخه 11.0.4.0QEJMIXM شامل بسته امنیتی اول ژانویه اندروید هم می‌شود.

به نظر می‌رسد که این آپدیت برای کسانی قابل دسترس است که نسخه پایدار MIUI 10 را اجرا می‌کنند یا اینکه ورژن بتای پایدار MIUI 11 را بر روی گوشی خود دارند. اگر نوتیفیکیشنی را در این رابطه ندیدید، می‌توانید به‌طور دستی آن را چک کنید. آپدیت جدید حجمی برابر ۱.۹ گیگابایت دارد. این آپدیت همچنین شامل رفع مشکلات جزئی نوتیفیکیشن شید، اسکرولینگ اسکرین‌شات و Game Turbo هم می‌شود.

این رو هم بخون:

پوکو شیائومی به یک برند مستقل تبدیل شده است

پوکوفون F1 در زمانی معرفی در سال 2018، اندروید 8.1 اوریو را اجرا می‌کرد و این آپدیت دومین به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل آن است.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها