جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 7th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

لئوناردو بونوچی، کاپیتان یوونتوس هدف تیمش را کسب سه گانه توصیف کرد.


به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس امشب با برتری 1-3 مقابل رم موفق شد به مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری راه یابد و لئوناردو بونوچی، کاپیتان باتجربه بیانکونری گل سوم تیمش را با یک ضربه سر محکم به ثمر رساند. حالا بونوچی از نمایش یووه ابراز رضایت کرده و مدعی شد آنها باید تا پایان همینگونه ادامه دهند.

 

 

لئوناردو بونوچی گفت: "نیمه دوم خوب بود و ما نشان دادیم که وقتی تحت فشار قرار می گیریم قادر هستیم شرایط را کنترل کنیم. در یوونتوس 25 بازیکن بزرگ حضور دارند و همه ما باید در صورت حضور در میدان آماده باشیم تا تیم بتواند تا پایان فصل به کارش ادامه دهد.

 

در سری آ فقط چهار امتیاز اختلاف با تیم دوم وجود دارد، ما احساس راحتی نمی کنیم. ما باید در هر بازی تلاش کرده و خود را تا آخرین لحظه فدا کنیم، زیرا ما امسال سه هدف داریم و می خواهیم به همه آنها دست یابیم. هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده، پس یوونتوس فقط باید به دنبال پیروزی بوده و تمرین کند.

 

همه بازیکنان یوونتوس در کنار یکدیگر بوده و تسلیم نمی شوند. رم نمایش خوبی ارائه داده و می خواست بازی هجومی ارائه دهد، اما بازیکنان یوونتوس با بستن فضاها این اجازه را از حریف گرفتند."

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها