جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 14th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل سالامانکا در جام حذفی اسپانیا تایید کرد که گرت بیل ستاره ولزی این تیم به یک مصدومیت جدید دچار شده است.


به گزارش "ورزش سه"، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل سالامانکا در جام حذفی اسپانیا تایید کرد که گرت بیل، ستاره ولزی این تیم که بعد از مدتها دیشب در این بازی به ترکیب اصلی رئال بازگشته و علاوه بر نمایشی عالی یک گل هم برای سفیدپوشان به ثمر رساند در جریان بازی از ناحیه قوزک پا دچار آسیب‌دیدگی جدید شده و وضعیت او به دقت بررسی خواهد شد.

 

 

در جریان پیروزی 3-1 رئال بر سالامانکا گرت بیل گل اول بازی را به ثمر رساند اما از دقیقه 53 بازی دیگر قادر به ادامه حضور در میدان نبود. بیل که در طول فصل بارها با مصدومیت و بیماری مواجه شده پیش از بازی دیروز آخرین بار در روز 4 ژانویه و در جریان پیروزی رئال مقابل ختافه به میدان رفته بود.

 

زیدان در پایان بازی دیروز گفت:" قوزک پای گرت بیل در این بازی کمی پیچ خورد. من فکر نمی‌کنم مساله خیلی مهم باشد ولی مثل همیشه ما فردا شرایط را به دقت بررسی کرده و می‌فهمیم اوضاع چقدر بد است. او در این بازی دیگر نمی‌توانست ادامه بدهد".

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها