جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 14th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

بعد از شکست غیرمنتظره 2-0 منچستریونایتد مقابل برنلی، اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم گفت که چند بازیکن دیگر باید این باشگاه را ترک کنند.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست تلخ 2-0 مقابل برنلی که منچستریونایتد دیشب در خانه خود اولدترافورد پذیرا شد اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم که به وضوح از عملکرد شاگردانش عصبانی بود در پایان بازی گفت که روند نوسازی این تیم آغاز شده و چند بازیکن دیگر هم باید باشگاه را ترک کنند.

 

 

منچستریونایتد با شکست مقابل برنلی دومین شکست خود ظرف سه روز را تجربه کرد. یونایتد به این ترتیب با چلسی که فعلا آخرین سهمیه لیگ قهرمانان را به خود اختصاص داده شش امتیاز فاصله دارد.

 

سولسشر در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما به دنبال بهتر شدن هستیم و باید به هدف‌هایمان برسیم. این دومین شکست خانگی ما است. من فکر می‌کردم موفق شده‌ایم در مسیر بهبود قرار بگیریم. ما روند بازسازی و تصفیه تیم را شروع کرده‌ایم و من درباره اینکه کدام بازیکن خواهد رفت و کدام بازیکن خواهد آمد تا پایان دوران نقل و انتقالات صحبت نمی‌کنم. ما داریم روی این قضیه کار می‌کنیم".

 

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:" برای من مهمترین مساله این است که تیم در زمین عملکرد خوبی داشته باشد. عملکرد امشب برای تیمی مثل منچستریونایتد خوب نبود".

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها