چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 12th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

سرمربی کروات بعد از حضور در عمان و قبول هدایت تیم ملی این کشور ، در ماه مارچ باید اولین آزمونش را پیش از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر انجام بدهد.


به گزارش"ورزش سه" برانکو ایوانکوویچ خیلی برای بازگشت به نیمکت منتظر نماند و فدراسیون فوتبال کشور عمان که اروین کومان با را وجود نتایج خوبی که در دور رفت مرحله مقدماتی جام جهانی گرفته بود از کار برکنار کرده بود با او قرارداد امضا کرد. دلیل برکنار کومان نتایج ضعیف عمان در رقابت های جام خلیج فارس عنوان شده است که این تیم با یک تساوی برابر بحرین و دو شکست برابر کویت و عربستان  نتوانست از گروهش صعود کند.


به نظر این انتخاب برای برانکو هم خوب است چرا که او تیمی را تحویل می گیرد که در بازی های مرحله گروهی از 5 بازی 12 امتیاز کسب کرده و با یک امتیاز اختلاف نسبت به قطر در رده دوم قرار دارد. عمان با ادامه همین روند امتیازگیری می تواند یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی رقابت ها باشد. البته به نظر می رسد فدراسیون عمان با اخراج کومان و جذب برانکو برای حضور در رقابت های جام جهانی 2022 رویاپردازی می کند.


عمان سه شنبه دوازدهم فروردین 99 در ورزشگاه شهر دوشنبه میهمان افغانستان است. برانکو اما قبل از این بازی یک دیدار دوستانه را باید برابر تیم نیوزلند پشت سربگذارد. این اولین دیدار رسمی عمان با مربیگری ایوانکوویچ خواهد بود.

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها