چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 12th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

بعد از شکست 2-0 منچستریونایتد مقابل برنلی جو پرتنشی در ورزشگاه اولدترافورد بوجود آمد و هواداران این تیم شعارهای تندی علیه اد وودوارد نایب‌رئیس و خانواده گلیزر، مالکین باشگاه سر دادند.


به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دیشب در خانه خود اولدترافورد در بازی مقابل برنلی با نتیجه 2-0 شکست خورد تا دومین باخت پیاپی خود ظرف سه روز را تجربه کند. این اولین باخت خانگی شیاطین سرخ مقابل برنلی در نزدیک به شش دهه اخیر بود. این شکست تلخ باعث شد فضای ورزشگاه اولدترافورد پرتنش شده و تماشاچیان بازی شعارهای تندی علیه اد وودوارد، نایب‌رئیس باشگاه و خانواده گلیزر، مالکین باشگاه منچستریونایتد سر دهند.

 

درحالیکه هنوز یک ساعت از شروع بازی نگذشته بود برنلی موفق شده بود با دو گل از یونایتد پیش بیفتد. از اینجا بود که هواداران یونایتد دیگر طاقت از دست داده و با در آوردن شالهای معروف سبز و زرد خود، شعار دادن علیه اد وودوارد و خانواده گلیزر را آغاز کردند.

 

 

اولین شعاری که در ورزشگاه شنیده شد شعار "عاشق یونایتد، متنفر از گلیزرها" بود. سپس هواداران به صورت هماهنگ شعار "ما یونایتد را باز پس می‌گیریم" سر دادند. در نهایت هم شعار "اگر از گلیزرها متنفرید به پا خیزید" در تئاتر رویاها طنین‌انداز شد.

 

 

یونایتد در این بازی بدون مارکوس راشفورد مقابل برنلی صف‌آرایی کرده بود چرا که او به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر دست کم به مدت شش هفته از میادین دور خواهد بود. بسیاری از کارشناسان انگلیسی عدم حضور او در میدان را یکی از عوامل ضعف یونایتد دانستند.

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها