پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 6th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

ویدیویی که در رسانه‌ها از رابطه بین سادیو مانه مهاجم لیورپول و مینامینو ستاره ژاپنی تازه پیوسته به این تیم منتشر شده نشان می‌دهد که مانه این ستاره ژاپنی را زیر پر و بال خود گرفته است.


به گزارش "ورزش سه"، در ویدیویی که اخیرا از بازیکنان لیورپول در رسانه‌ها منتشر شده، رابطه خوب و صمیمی بین سادیو مانه و مینامینو در این تیم مورد توجه قرار گرفته و هواداران لیورپول را خوشحال کرده است.

 

 

در این ویدیو بازیکنان لیورپول در حال عبور از عده‌ای از هواداران هستند. در حالیکه مینامینو و مانه در کنار هم در حال عبور از مقابل هوادارانند، سادیو مانه که می‌بیند هواداران لیورپولی خواهان صحبت کردن و امضا گرفتن از مینامینو ستاره جدید ژاپنی تیم‌شان هستند او را نگه داشته و از او می‌خواهد ایستاده و به هوادارانش امضا بدهد و با آنها صحبت کند.

 

 

هم سادیو مانه و هم مینامینو سابقه بازی در باشگاه اتریشی سالزبورگ را دارند. مینامینو از زمان پیوستن به لیورپول باعث شده عده زیادی از کشورهای خاور دور و شرق آسیا هوادار لیورپول شوند و به همین علت است که او هر جا می‌رود با هوادارانی روبرو است که خواهان صحبت کردن با او و امضا گرفتن از او هستند.

 

 

 

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها