پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 13th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل ورزش 3

با توافق به عمل آمده با کنفدراسیون فوتبال آسیا کاروان استقلال امشب راهی امارات می شود تا با یک جلسه تمرین به مصاف حریف کویتی برود.


به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که موضع هر چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در قبال سلب میزبانی کناره گیری از رقابت ها بود بعد از نشست امروز با رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و مدیران کمیته اجرایی ACL2020 به یکباره ورق برگشت تا بازی ها در خارج از خانه برگزار شود.


به همین خاطر استقلال همان طور که در برنامه اعلام شده از سوی ای اف سی باید در شهر دبی به مصاف حریف کویتی در دور دوم پلی آف می رفت باید خود را برای سفر به امارات آماده می کرد تا در بازی روز شنبه مقابل الکویت با مشکلی روبرو نشود. بنا به اعلام خلیل زاده سرپرست موقت باشگاه کاروان این تیم امشب راهی امارات می شود تا با اسکان در شهر دبی برنامه های خود برای بازی روز شنبه را پیگیری کند.


به این ترتیب کاروان استقلال بعد از تمرین امروز بلافاصله راهی فرودگاه امام خمینی (ره) می شود تا با پرواز به دبی و اسکان در هتل در نظر گرفته شده آخرین جلسه تمرینی خود قبل از بازی با الکویت را در ورزشگاه معین شده برای بازی از سوی ای اف سی برگزار کند.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها