جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 7th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
6 ماه قبل آی تی رسان

اسمارت‌فون موتورولا ریزر 2019 از تراشه بی‌نظیر اسنپ‌دراگون 710 بهره می‌گیرد. این پدیده بدان معناست که هندست مذکور از اتصال 5G پشتیبانی نمی‌کند. با این‌حال قرار است یکی از شرکت‌های زیرمجموعه صنایع همراه موتورولا از ورژن 5G این هندست رونمایی کند. این اسمارت‌فون در مرکز نمایشگاه بین‌المللی ووهان در شهر ووهان کشور چین به معرض [&#8230 ] نوشته موتورولا بر روی ورژن 5G گوشی تاشو ریزر 2019 کار می‌کند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


charkhoone

اسمارت‌فون موتورولا ریزر 2019 از تراشه بی‌نظیر اسنپ‌دراگون 710 بهره می‌گیرد. این پدیده بدان معناست که هندست مذکور از اتصال 5G پشتیبانی نمی‌کند. با این‌حال قرار است یکی از شرکت‌های زیرمجموعه صنایع همراه موتورولا از ورژن 5G این هندست رونمایی کند. این اسمارت‌فون در مرکز نمایشگاه بین‌المللی ووهان در شهر ووهان کشور چین به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. چنین پدیده‌ای تصادفی نیست؛ چرا که هندست مذکور در یکی از کارخانجات لنوو واقع در همین شهر تولید خواهد شد.

این رو هم بخون:

بررسی موتورولا وان اکشن: فیلم‌بردار خاص!

هنوز مشخص نیست که آیا ورژن 5G موتورولا ریزر در بازارهای جهانی نیز به فروش خواهد رفت یا خیر؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که این‌طور نیست. پیش‌تر اپراتور EE فرآیند دریافت پیش‌سفارش برای موتورولا ریزر در بریتانیا را آغاز نموده است. همچنین فروش این هندست در ایالات‌متحده نیز از روز 6 فوریه و توسط اپراتور ورایزن آغاز خواهد شد. گوشی‌های عرضه شده توسط هر 2 اپراتور مجهز به مودم‌های 4G هستند. این در حالیست که هر 2 شرکت مخابراتی از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند.

به هرحال ارتقا قابلیت‌های ارتباطی دستگاه به‌معنای استفاده از تراشه‌ای جدید با نام اسنپ‌دراگون 765G یا مدیاتک Dimensity است. تراشه‌های مذکور محتمل‌ترین گزینه‌های پیش رو به‌شمار می‌روند؛ چرا که موتورولا در زمینه به‌کارگیری آن‌ها بیش‌ترین تجربه را دارد. با این‌حال برخی هندست‌های جدید موتورولا از تراشه‌های سامسونگی استفاده می‌کنند؛ لذا به‌کارگیری تراشه‌های اگزینوس 980 و اگزینوس 990 نیز چندان دور از انتظار نخواهد بود.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها