چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 12th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
7 ماه قبل آی تی رسان

تنها اسمارتفون آپدیت‌شده ال‌جی به اندروید 10، گوشی G8 ThinQ بوده است، اما این شرایط به‌زودی تغییر خواهد کرد. ال‌جی به‌تازگی تایید کرده که در ماه‌های آینده دست‌کم 9 هندست این شرکت به اندروید 10 به‌روزرسانی خواهند شد. این خبر را وب‌سایت LG Italy داده و می‌توان به آن اعتماد کرد. البته نحوه عرضه آپدیت، [&#8230 ] نوشته ال‌جی به‌زودی آپدیت اندروید 10 را برای 9 اسمارتفون خود منتشر می‌کند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


charkhoone

تنها اسمارتفون آپدیت‌شده ال‌جی به اندروید 10، گوشی G8 ThinQ بوده است، اما این شرایط به‌زودی تغییر خواهد کرد. ال‌جی به‌تازگی تایید کرده که در ماه‌های آینده دست‌کم 9 هندست این شرکت به اندروید 10 به‌روزرسانی خواهند شد.

این خبر را وب‌سایت LG Italy داده و می‌توان به آن اعتماد کرد. البته نحوه عرضه آپدیت، بسته به کشور و اپراتور متفاوت خواهد بود. گوشی‌هایی که قرار است در ماه‌های آینده آپدیت اندروید 10 را دریافت کنند شامل این دستگاه‌ها می‌شوند: ال‌جی V40، ال‌جی V50، ال‌جی G8X، ال‌جی G8S، ال‌جی G7، ال‌جی K50S، ال‌جی K40S، ال‌جی K50 و ال‌جی Q60.

این رو هم بخون:

تکنولوژی اسمارت اینورتر (Smart Inverter) ال‌جی چیست و چه کاربردهایی…

اولین هندستی که آپدیت را دریافت خواهد کرد ال‌جی V50 خواهد بود و این اتفاق احتمالا در اوایل ماه فوریه خواهد افتاد. گوشی بعدی، ال‌جی G8X ThinQ است که در سه ماهه دوم امسال به‌روزرسانی خواهد شد. ال‌جی G7، ال‌جی G8S و ال‌جی V40 آپدیت مذکور را در سه ماهه سوم دریافت خواهند کرد، در حالی‌که بقیه گوشی‌های لیست‌شده در بالا، به‌روزرسانی را تا سه ماهه چهارم امسال دریافت نخواهند کرد.

آپدیت اندروید 10 علاوه بر همه بهبودها و قابلیت‌های جدید، رابط کاربری جدید LG UX 9.0 را هم ارایه خواهد کرد که ظاهر اینترفیس گوشی را به‌کلی تغییر خواهد داد و استفاده از آن را راحت‌تر و دلپذیرتر خواهد کرد.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها