چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Wednesday 12th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
4 ماه قبل آی تی رسان

سامسونگ سری گلکسی S20 خود را این ماه به‌روزرسانی کرده است. این آپدیت، علاوه‌بر بسته امنیتی ماه آوریل شامل بهبودهایی برای دوربین هم می‌شود. براساس اطلاعات اولیه، سامسونگ مشکل اتوفوکوس را برطرف کرده است. اما ظاهرا یک باگ جدید نیز اضافه شده که به نظر می‌رسد مشکل نرم‌افزاری است. این مشکل، ربطی به دوربین ندارد [&#8230 ] نوشته سامسونگ برای رفع مشکل نمایشگر گلکسی S20 اولترا یک آپدیت عرضه می‌کند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


سامسونگ سری گلکسی S20 خود را این ماه به‌روزرسانی کرده است. این آپدیت، علاوه‌بر بسته امنیتی ماه آوریل شامل بهبودهایی برای دوربین هم می‌شود. براساس اطلاعات اولیه، سامسونگ مشکل اتوفوکوس را برطرف کرده است. اما ظاهرا یک باگ جدید نیز اضافه شده که به نظر می‌رسد مشکل نرم‌افزاری است.

این مشکل، ربطی به دوربین ندارد و مستقیما با نمایشگر سری گلکسی S20 ارتباط دارد. موضوع از این قرار است که تحت شرایط خاصی، یک لکه سبز رنگ روی صفحه‌نمایش گوشی‌ها ظاهر می‌شود. این باگ عمدتا در دستگاه‌های گلکسی S20 اولترا با چیپست اگزینوس گزارش شده و فقط در رفرش ریت‌های بالاتر و روشنایی زیر ۳۰ درصد نمایشگر اتفاق می‌افتد. اکثر کاربران گفته‌اند که لکه مذکور بیشتر در حین اجرای اپلیکیشن‌هایی مانند سامسونگ پی، دوربین، تقویم، اسنپ‌چت، تلگرام، کروم و بازی PUBG ظاهر می‌شود.

این رو هم بخون:

راهنمای جامع خرید گوشی موبایل در بازه ۳ تا ۶ میلیون تومان

حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ شکایت‌های کاربران را شنیده و می‌خواهد به‌زودی یک آپدیت نرم‌افزاری برای رفع آن عرضه کند. آپدیت جدید ظاهرا مشکل مذکور را یک بار برای همیشه برطرف خواهد کرد.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها