پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Thursday 13th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
4 ماه قبل آی تی رسان

هفته گذشته شرکت ال‌جی بدون اشاره به مشخصات هندست‌های آینده خود از سری جدید Velvet رونمایی کرد. دقیقا 7 روز بعد کمپانی کره‌ای تصمیم گرفت تا  رویداد معرفی این محصول را ادامه داده و به معرفی طراحی رسمی و جزئیات مربوط به تراشه مورد استفاده در سری ال‌جی Velvet بپردازد. بر این اساس توان پردازشی [&#8230 ] نوشته جزئیات مربوط به تراشه و طراحی اسمارت‌فون ال‌جی Velvet رسما اعلام شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


هفته گذشته شرکت ال‌جی بدون اشاره به مشخصات هندست‌های آینده خود از سری جدید Velvet رونمایی کرد. دقیقا 7 روز بعد کمپانی کره‌ای تصمیم گرفت تا  رویداد معرفی این محصول را ادامه داده و به معرفی طراحی رسمی و جزئیات مربوط به تراشه مورد استفاده در سری ال‌جی Velvet بپردازد. بر این اساس توان پردازشی هندست آینده ال‌جی از طریق تراشه اسنپ‌دراگون 765G تامین خواهد شد.

پنل پشتی گوشی از 3 حسگر دوربین میزبانی خواهد کرد؛ اما با توجه به ابعاد لنزهای مورد استفاده به‌نظر می‌رسد که شاهد به‌کارگیری 1 دوربین با عملکرد اصلی و 2 دوربین با عملکرد ثانویه خواهیم بود. یکی از این 2 حسگر احتمالا برای مات نمودن پس‌زمینه سوژه و دیگری یک حسگر B/W برای نمایش عمیق‌تر رنگ‌ها و یا یک لنز ماکرو خواهد بود.

این رو هم بخون:

شرکت ال‌جی از تلفن تاشو جدید خود با نام ال‌جی فولدر 2 رونمایی کرد

ویدیوی منتشر شده از عرضه ال‌جی Velvet در 4 گزینه رنگی مختلف شامل سبز، مشکی، سفید و یک مدل رنگین‌کمانی جالب حکایت دارد. مدل رنگین‌کمانی دارای سایه‌های رنگی جذابی است که از بنفش تا نارنجی و صورتی تا نوعی سایه زردرنگ تغییر حالت می‌دهند. ال‌جی به منظور حمل آسان‌تر اسمارت‌فون Velvet از لبه‌های خمیده در قسمت‌های جلویی و پشتی دستگاه بهره گرفته است. اما تصویر منتشر شده از نمای جلویی گوشی کماکان نمایانگر وجود ناچ قطره‌ای شکل است؛ موضوعی که از جنبه زیبایی‌شناسی اسمارت‌فون کماکان جذاب به‌نظر نمی‌رسد.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها