جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری Friday 14th of August 2020
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری

برچسب های روز آخرین اخبار جمع آوری شده از سایت های خبری را در آنی پرتال ببینید

آنی پرتال | جستجوگر هوشمند خبری
4 ماه قبل آی تی رسان

براساس شایعات، ال‌جی امسال می‌خواهد گوشی‌های دیگری را جانشین سری G خود بکند. بنابراین هندستی که در ابتدا قرار بود G9 نامیده شود، به احتمال زیاد تحت برند Velvet معرفی خواهد شد. شرکت کره‌ای اخیرا تیزرهای مختلفی را درباره این گوشی با زبان طراحی جدید منتشر کرده است. ال‌جی همچنین دیروز اعلام کرد که Velvet مجهز [&#8230 ] نوشته وسیله جانبی Dual Screen گوشی ال‌جی Velvet تاییدیه NRRA را دریافت کرد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.


براساس شایعات، ال‌جی امسال می‌خواهد گوشی‌های دیگری را جانشین سری G خود بکند. بنابراین هندستی که در ابتدا قرار بود G9 نامیده شود، به احتمال زیاد تحت برند Velvet معرفی خواهد شد.

شرکت کره‌ای اخیرا تیزرهای مختلفی را درباره این گوشی با زبان طراحی جدید منتشر کرده است. ال‌جی همچنین دیروز اعلام کرد که Velvet مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 765 خواهد بود و در چهار رنگ عرضه خواهد شد. حالا به‌لطف یک تاییدیه در کره جنوبی، به نظر می‌رسد که این هندست دارای اکسسوری Dual Screen اختصاصی خودش خواهد بود. سازمان NRRA کره جنوبی، یک “پوشش نمایشگر پرتابل” با شماره مدل LM-G905N را تایید کرده که خود این شماره مدل می‌تواند سرنخ‌هایی را در اختیار ما قرار می‌دهد.

این رو هم بخون:

جزئیات مربوط به تراشه و طراحی اسمارت‌فون ال‌جی Velvet رسما اعلام شد

اگر این گوشی قرار بود G9 باشد، شماره مدل آن احتمالا LM-G900 یا چیزی شبیه به آن می‌بود. بنابراین به نظر می‌رسد که هرچند ال‌جی نام تجاری آن را تغییر داده، اما تغییری در شماره مدل آن نداده است. به‌هرحال، این یک احتمال است و نمی‌توان با اطمینان گفت که اکسسوری فوق متعلق به ال‌جی Velvet است.

ضمنا ما در حال‌حاضر نمی‌دانیم که آیا این وسیله جانبی در جعبه Velvet ارایه خواهد شد یا نه. قبلا شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه Velvet به‌همراه Dual Screen عرضه نخواهد شد و مشتریان مجبور به خرید جداگانه آن خواهند بود.

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها