برای مشاهده کامل مطلب "انفجار انتحاری در محله‌ دیپلماتیک کابل" کلیک کنید.

انفجار انتحاری در محله‌ دیپلماتیک کابل

ایسنا نوشت: انفجاری محله دیپلماتیک کابل را تکان داد. این انفجار حوالی ساعت ۴ عصر امروز به وقت محلی در یکی از جاده‌های "وزیر اکبرخان" کابل رخ داد و وزارت دفاع افغانستان گفته که این انفجار، انتحاری بوده است.

انفجار انتحاری در محله‌ دیپلماتیک کابل : ایسنا نوشت: انفجاری محله دیپلماتیک کابل را تکان داد. این انفجار حوالی ساعت ۴ عصر امروز به وقت محلی در یکی از جاده‌های "وزیر اکبرخان" کابل رخ داد و وزارت دفاع افغانستان گفته که این انفجار، انتحاری بوده است.

انفجار انتحاری در محله‌ دیپلماتیک کابل بین الملل > آسیای میانه و قفقاز - ایسنا نوشت: انفجاری محله دیپلماتیک کابل را تکان داد. این انفجار حوالی ساعت ۴ عصر امروز به وقت محلی در یکی از جاده‌های "وزیر اکبرخان" کابل رخ داد و وزارت دفاع افغانستان گفته که این انفجار، انتحاری بوده است. اسماعیل کاوسی، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان به بی‌بی‌سی گفت که تاکنون ۳ کشته از جمله یک زن و ۱۰ زخمی به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. آمار کامل تلفات این انجفار تا هنوز مشخص نشده است.خبرگزاری فرانسه به نقل از سخنگوی وزارت دفاع افغانستان گفته است که نظر به گزارش‌های اولیه عامل این انفجار انتحاری فردی موتورسیکلت‌سوار بوده است.وزارت دفاع افغانستان گفته است که هدف این حمله ریاست ارتباطات خارجی وزارت دفاع افغانستان بوده است.او گفته که به کارمندان این وزارت آسیبی نرسیده است.تا اکنون هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را به عهده نگرفته است.در این جاده شماری از سفارتخانه‌های خارجی و ساختمان یک اداره مربوط وزارت دفاع افغانستان قرار دارد. 49310


برای مشاهده کامل مطلب "انفجار انتحاری در محله‌ دیپلماتیک کابل" کلیک کنید.