دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ Monday 22nd of April 2019
ads
ads
ads
  1 ماه قبل     تسنیم

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان با اشاره به گردشگری دفاع مقدس در استان، گفت: این گردشگری استان خوزستان را با تمامی بحران‌های آن نجات می‌دهد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، سرهنگ عبدالرضا حاجتی امروز در شورای اداری استان خوزستان که در بیمارستان امام حسین(ع) خرمشهر برگزار شد با اشاره به بی نظیر بودن فضای راهیان نور، اظهار داشت: اگر حال و هوای دفاع مقدس در ذهن و دل وجود داشته باشد، مشکلات امروزه نیز قابل حل است.

وی با اشاره به آغاز حرکت راهیان نور در سطح استان خوزستان، ادامه داد: جنس زائران راهیان نور از میان افرادی است که هشت سال دفاع مقدس و جنگ را تجربه نکرده اند. نوجوانان و جوانان باحضور در یادمان های دفاع مقدس با آرمان ها تجدید عهد می کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره گردشگری دفاع مقدس در استان، گفت: گردشگری استان خوزستان را با تمامی بحران های آن و کاروان های راهین نور حمایت های همه جانبه را می طلبد.

وی با اشاره به خدمات مختلف سپاه در سطح استان و اینکه سپاه در کنار مردم و نوکر آنها است، خاطرنشان کرد: برخی از استان های کشور برای مسأله راهیان نور در سطح خوزستان امکانات و مکان اسکانی را فراهم کرده اند در صورتی که خود استان از این مسائل محروم است.

حاجتی با درخواست از مدیران دستگاه های مختلف برای ارائه خدماتی نظیر آب، برق و گاز به یادمان های دفاع مقدس خوزستان، بیان کرد: باتوجه به خدمات گسترده ای که در دوران دفاع مقدس ارائه شد آیا در حال حاضر نمی توان چنین خدماتی ارائه داد؟.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان عنوان کرد: ایجاد زیرساخت های لازم برای حضور گسترده کاروان های راهیان نور موجب اشتغال زایی وسیع در بازارچه هایی نظیر هویزه و اروند می شود.

وی از امضای تفاهم نامه همکاری سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان، کمیته امداد استان و سازمان حج و زیارت استان خبرداد.

انتهای پیام/ ت

ادامه خبر :