دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

رئیس مؤسسه جامعه‌القرآن با بیان اینکه این مؤسسه رتبه نخست مؤسسات قرآنی کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: این مجموعه فعالیت خود را در ابتدا از حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(ع) آغاز کرد و به عنایت حضرت تاکنون توانسته راه‌اندازی 800 شعبه مختلف را با 200 هزار متربی قرآنی و 6 هزار کارمند در کشور رقم بزند.


رئیس مؤسسه جامعه القرآن با بیان اینکه این مؤسسه رتبه نخست مؤسسات قرآنی کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: این مجموعه فعالیت خود را در ابتدا از حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) آغاز کرد و به عنایت حضرت تاکنون توانسته راه اندازی 800 شعبه مختلف را با 200 هزار متربی قرآنی و 6 هزار کارمند در کشور رقم بزند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام الله علیها، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدمهدی طباطبایی ظهر امروز در دیدار با آیت الله سیدمحمد سعیدی که در سالن محراب شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر انجام شد، با بیان اینکه امسال بیستمین سال فعالیت مؤسسه جامعه القرآن را سپری می کنیم، اظهار کرد: ستاد مرکزی جامعه القرآن با ۷۵ نفر درحال فعالیت است که شعبات مختلف در کشور از جمله ۱۸ شعبه قم را مدیریت می کند.

وی از اهدای موقوفات مختلف به مؤسسه جامعه القرآن یاد کرد و افزود: این مجموعه به صورت هیأت امنایی مدیریت می شود و تاکنون با استفاده از کمک های مردمی و موقوفات در تأمین هزینه های خود مشکلی نداشته است.

رئیس مؤسسه جامعه القرآن با بیان اینکه این مؤسسه رتبه نخست مؤسسات قرآنی کشور را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: این مجموعه فعالیت خود را در ابتدا از حرم مطهر کریمه اهل بیت ( ع) آغاز کرد و به عنایت حضرت تاکنون توانسته راه اندازی ۸۰۰ شعبه مختلف را با ۲۰۰ هزار متربی قرآنی و ۶ هزار کارمند در کشور رقم بزند.

وی از ناتوانی مالی مجموعه های قرآنی در بیمه کردن نیروهای خود یاد کرد و گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بتوانیم این مشکل را رفع کنیم.

انتهای پیام

ادامه خبر :