دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور جوانان با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت خیران در بخش بهزیستی گفت: خیران به کمک جامعه بهزیستی بیایند.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، غلامرضا فروغی نعمت اللهی عصر امروز در آئین افتتاح پایگاه خدمات اجتماعی منطقه فرور گرمسار ساختن جامعه ای پرنشاط برای افراد زیر پوشش بهزیستی را از رویکردهای این نهاد عنوان کرد و اظهار داشت: استعدادهای فراوانی در افراد تحت پوشش بهزیستی نهفته است که باید شناسایی شوند.

وی وجود خیران و افراد نیکوکار را که همواره یاریگر نهادهای حمایتی بوده اند را فرصتی مغتنم برای شکوفایی و تحقق استعدادهای نهفته جوانان بهزیستی عنوان کرد.

مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور جوانان افزود: موفقیت های حاصله در بهزیستی نتیجه تلاش خود افراد و وجود مدیران دلسوز این نهاد بوده است.

فروغی نعمت اللهی ساختن جامعه ای پرنشاط برای افراد تحت حمایت بهزیستی را منوط به یاری مسئولان مرتبط و بهره گیری از جامعه خیران دانست.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید محمدعلی فیاض بخش اظهار داشت: تلاش فراوان شهدایی همچون این شهید والامقام سبب رشد و بالندگی افراد زیر پوشش این نهاد حمایتی شد.

مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور جوانان با اشاره به تشکیل موُسسه مردم رویش امید با هدف رشد  استعدادهای فرزندان تحت سرپرستی و با عضویت فرزندانی که قبلا تحت سرپرستی بوده اند افزود: این مؤسسه که سال گذشته شکل گرفت می تواند با ارائه پیشنهادها و ایده های سازنده به بهزیستی در ارایه خدمات بهتر کمک کند.

فروغی نعمت اللهی عنوان کرد: تلاش سازمان بهزیستی گسترش مؤسساتی از این دست در مناطق و شهرستان های کشور به عنوان بازویی برای تقویت برنامه های توانمندسازی سازمان در حیطه امور مربوط به فرزندان تحت سرپرستی است.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان بیان داشت: در سمنان مؤسسه رویش امید سرپرستی 160 فرزند را برعهده دارد و خدمات مختلفی به آنها ارائه می دهد.

علیرضا ایزدپور راه اندازی چنین مؤسساتی را در شناسایی، رشد و تقویت استعدادهای برتر اثرگذارعنوان کرد.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :