پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 23rd of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     زومیت

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای تماشای چندنفره‌ی ویدئوها است تا حضور خود را در آن حوزه‌ی محتوای سرگرمی، بیش‌ازپیش افزایش دهد.


اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای تماشای چندنفره ی ویدئوها است تا حضور خود را در آن حوزه ی محتوای سرگرمی، بیش ازپیش افزایش دهد.

تماشای ویدئو یکی از آن فعالیت های سرگرمی محسوب می شود که درکنار دوستان، لذتی دوچندان دارد. فیسبوک ، سال گذشته با معرفی قابلیت جدید Watch Party تلاش کرد تا سهمی از این نوع از فعالیت اجتماعی کسب کند. به نطر می رسد آن ها در تلاش هستند تا قابلیتی مشابه را در اینستاگرام نیز آزمایش کنند.

جین مانکوم وونگ از هنگ کنگ، در توییتی خبر آزمایش اینستاگرام را بیان کرد. احتمالا قابلیت مذکور، در یک چت ویدئویی در اینستاگرام قابل دسترسی باشد و با کلیک کردن روی یک دکمه ی مخصوص بتوان آن را اجرا کرد. البته، هنوز مشخص نیست که چه نوع از ویدئوها را می توان با قابلیت جدید، همراه با دوستان مشاهده کرد، اما اگر اینستاگرام، بخش یادشده را برای گسترش بیشتر IGTV توسعه دهد، قطعا رقابت با یوتیوب شدیدتر خواهد شد.

همان طور که در تصاویر منتشر شده توس وونگ می بینیم، یک تب پیشنهادی برای ویدئوهای مرتبط به کاربر نمایش داده می شود و او می تواند حتی فهرستی از ویدئوهای منتخب قبلی خود را نیز مشاهده کند. اینستاگرام، تاکنون هیچ اظهار نظری درباره ی خبر و قابلیت های مرتبط با آن نداشته است. وونگ در مصاحبه با سرویس Mashable گفت:

تصور می کنم تماشای ویدئو با دوستانم در کشورهای دیگر، قابلیت جذابی باشد. به علاوه، امیدوار هستم آن ها ویدئو های IGTV را نیز به این قابلیت اضافه کنند.

فیسبوک پس از رونمایی از قابلیت واچ پارتی، شاهد ۱۲ میلیون تماشای مشترک در گروه های فیسبوکی بود. با نگاهی به همین آمار می توان متوجه شد که چرا آن شرکت، متمایل به تکرار تجربه ی تماشای مشترک در اینستاگرام است. به هرحال، آن ها اکنون در جذب مخاطب برای IGTV هم با چالش های متعدد روبه رو هستند. به علاوه تولیدکننده ها هم اعتقاد دارند ویدئوها در یوتیوب بازدید بیشتری کسب می کنند. به همین دلیل، آن ها تمایل کمتری برای اشتراک ویدئوها در IGTV دارند.

نظر شما چیست؟ آیا قابلیت تماشای مشترک ویدئو می تواند اینستاگرام را به بازیگری قدرتمندتر در آن حوزه تبدیل کند؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :