پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 23rd of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     زومیت

از عرضه تی‌وی باکس هوما چند ماه می‌گذرد و این محصول ایرانی در تلاش است تا با تمرکز روی سرویس‌های بومی جایگاه ویژه‌ای در بازار برای خود باز کند.


از عرضه تی وی باکس هوما چند ماه می گذرد و این محصول ایرانی در تلاش است تا با تمرکز روی سرویس های بومی جایگاه ویژه ای در بازار برای خود باز کند.

سلب مسئولیت: تحریریه ی زومیت در تهیه این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 تی وی باکس ها مدت ها است که پا به دنیای فناوری گذاشته اند و تا امروز شرکت های مطرحی همچون آمازون، اپل، انویدیا و شیائومی اقدام به ساخت تی وی باکس کرده اند. به تازگی هوما یک تی وی باکس با طراحی ایرانی به بازار عرضه کرده است و می خواهد با ارايه امکانات سخت افزاری قابل رقابت با استفاده برگ برنده خود یعنی همکاری با ارائه دهندگان برتر سرویس های بومی سهم خود را از بازار افزایش دهد.

هوما علاوه بر ارايه امکانات سخت افزاری مناسب تلاش کرده با ارائه لانچر اختصاصی، همکاری با ارائه دهندگان برتر سرویس های بومی همچون فیلیمو و نواک، ارائه امکانات دیگر همچون مجله هوشمند، جستجوی فارسی در منابع موثق و امکانات دیگر خود را برای کاربر ایرانی بهینه کند. به این ترتیب هوما هرآنچه برای استفاده از اپلیکشن های ایرانی و خارجی نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است.

این تفاوت از اولین لحظه کار با هوما مشهود است. صفحه اصلی هوما یک ویترین از به روزترین فیلم های فیلیمو، موسیقی های نواک، اخبار به روز و ترند، پخش زنده و البته بخش فروشگاه که البته هنوز راه اندازی نشده را دربرابر کاربر قرار می دهد. به نظر می رسد هوما تلاش کرده همچون آمازون، تجربه کاربری محتوا محور را مبنی کار خود قرار دهد. جستجوی صوتی هوما با پشتیبانی از زبان فارسی در میان سرویس های فعال دستگاه جست وجو کرده و محتواهای مختلف همچون فیلم و سریال، موسیقی، خبر، ویدئوهای آپارات و ... را نمایش می دهد.

اپل تی وی و فایر تی وی محصول دو شرکت بزرگ حوزه فناوری هستند و بدون شک هریک مزایای خاص خود را دارند. اما این دو محصول به صورت خاص و با نگاه ویژه برای کاربران آمریکایی و اروپایی توسعه داده شده اند و به همین دلیل توسعه دهندگان سرویس های ایرانی نیز رغبتی به ارايه محصول در بستر آن ها از خود نشان نداده اند به طوری در گستره اپلیکیشن های آن ها به ندرت می توان اپلیکیشنی ارائه کرد که در ایران کار کند.

می باکس اگرچه محصولی با تمام ویژگی های اندروید تی وی است اما باز هم نگاه اصلی خود را به کاربران اروپایی و آمریکایی اختصاص داده و باتوجه به محدودیت های فراوان استفاده از سرویس های خارجی در ایران نمی تواند بهترین گزینه برای کاربر ایرانی باشد.

در سوی دیگر هوما با ارائه محصولی قابل رقابت و سفارشی سازی سیستم عامل Android TV یک برتری ذاتی دربرابر می باکس و سایر محصولات خارجی دارد که نظر بسیاری کاربران را به خود جلب کرده است.

هوما برای ۲۰ نفر از مخاطبان زومیت کد تخفیف ۲۰ درصدی ZOOMIT20 خرید هوما باکس در نظر گرفته است که می توانید با مراجعه به سایت هوما   از آن استفاده کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :