سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ Tuesday 23rd of April 2019
ads
ads
ads
  1 ماه قبل     تسنیم

استاندار مازندران با تاکید بر تقویت روحیه وحدت و همدلی در بین مسئولان استان، گفت: بخشی‌نگری و تعصب بومی مانع توسعه متوازن در مازندران می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ا حمد حسین زادگان در همایش دو هزار نفری  طلاب مازندرانی مقیم قم با بیان اینکه طلاب مازندرانی  ظرفیت بزرگی برای استان محسوب می شوند، اظهار داشت:  فلسفه وجودی این همایش بهره گیری از ظرفیت عظیم نیروی انسانی و اندیشه های عمیق طلاب است.

وی، یکی از دلایل عدم توسعه استان را بخشی نگری و عدم استفاده از تمام ظرفیت های استان  دانست و افزود: اعتقادم بر این است که یک مازندران داریم و باید مازندران را یکپارچه ببینیم.

به گفته وی، تعصبات صنفی و بخشی نگری در دستگاه های اجرایی  یکی از آسیب های  جدی برای پیشرفت مازندران محسوب می شود. مازندران منابع انسانی مستعد و باهوشی دارد  و هر زمان این نیروی انسانی در هر  حوزه ای ورود پیدا کرده، سرآمد بوده است.

استاندار مازندران به حضور جوانان مازنی در جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: رشادت  و ایثار گری جوانان مازندران در دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست که این امر نشان دهنده ظرفیت عظیم نیروی انسانی مستعد است.

حسین زادگان به نقش آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در توسعه و پیشرفت استان اشاره کرد و گفت:  در سایه مدیریت و ولایت مداری وی و مشارکت مردم ،استان مازندران  کمتر دچار تقابل  و التهابات سیاسی شده است.

وی با بیان اینکه پرسش گری  و مطالبه گری در مازندران باید تقویت شود، تاکید کرد:  آرامش  مدیران با پرسش گری و مطالبه گری باید بر هم بریزد چون مدیران باید بگویند که چه کردند.

 استاندار مازندران گفت: سعی کرده ام در روش و شیوه مدیریتی در استان تغییراتی ایجاد کنم تا بتوانیم شاهد پیشرفت استان باشیم.

انتهای پیام/ ت

ادامه خبر :