یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 26th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

اعطای کارت بلیت تخفیف‌دار موضوعی است که این روزها که اعضای شورای شهر تهران در حال بررسی بودجه شهرداری هستند، از سوی یکی از اعضا مطرح شده و بحث آن مجدد داغ شده است.


اعطای کارت بلیت تخفیف دار موضوعی است که این روزها که اعضای شورای شهر تهران در حال بررسی بودجه شهرداری هستند، از سوی یکی از اعضا مطرح شده و بحث آن مجدد داغ شده است.

به گزارش ایسنا، اعطای بلیت نیم بها و تخفیف دار به سربازان موضوع جدیدی نیست ، پیش از این و در آذر سال 95 نیز قالیباف شهردار وقت آن را در پستی اینستاگرامی مطرح کرد و با انتشار عکسی از خود و سربازی در مترو، نوشت: «دیروز وقتی با مترو برای انجام کاری می رفتم با تعدادی از شهروندان خوب تهرانی هم کلام شدم. یکی از این عزیزان سربازی بود که خواسته ای داشت. می گفت: آقای قالیباف کسی به فکر سربازها نیست، 70 هزار تومان حقوق می گیریم و هزار گرفتاری داریم با این پول چه کنیم.

شما خودتان در فضای جبهه و جنگ بوده اید و مشکلات ما را می دانید. پیش ترها منزلت اجتماعی سربازان بیشتر بود و به ما به عنوان فرزندان خودشان که مشغول خدمت به ملت هستیم نگاه می کردند. نمی دانم چه شده که آن نگاه در بین مردم کمرنگ شده، کاش بلیت مترو و اتوبوس را برای سربازان هم مثل دانشجویان یا سالمندان نیم بها کنید، امیدوارم به فکر ما باشید. دیدم حرف منطقی می زند و ما به این نکته توجه نکردیم. به دوستان گفتم این موضوع را حتما بررسی و پیگیری کنند و نتیجه را به اطلاع شهروندان خوبمان خواهم رساند».

به گزارش ایسنا،

ادامه خبر :