دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: دانشگاه فرهنگیان در راستای ارتقای فعالیت‌های علمی خود تفاهم‌نامه همکاری با مراکز مختلف علمی و فرهنگی استان به امضا رسانده است.


سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: دانشگاه فرهنگیان در راستای ارتقای فعالیت های علمی خود تفاهم نامه همکاری با مراکز مختلف علمی و فرهنگی استان به امضا رسانده است.

شهرام عروف زاد در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب، اظهار کرد: در همین راستا به تازگی دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه صنعتی مالک اشتر و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.

وی با اشاره به تفاهم نامه همکاری دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه صنعتی مالک اشتر، گفت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری های علمی، آموزشی و فناوری و در راستای رسالت دو دانشگاه در تربیت نیروی ماهر و مورد نیاز جامعه به مدت چهار سال به امضا رسیده است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان افزود: مفاد این همکاری شامل تسهیل استفاده از ظرفیت ها و موقعیت های علمی و پژوهشی مورد نظر طرفین، همکاری در زمینه برگزاری سمینارها، همایش ها، دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، انجام طرح های تحقیقاتی مشترک، تدوین و تألیف اسناد علمی و تبادل آنها، هدایت و حمایت از پایان نامه های تحصیلی به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، استفاده متقابل از کتابخانه ها و منابع و نرم افزارهای علمی پژوهشی، همکاری در بازدیدهای متقابل علمی و پژوهشی برای استادان و دانشجویان و برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی ویژه استادان است.

عروف زاد ادامه داد: به موجب این تفاهم نامه دو دانشگاه ملزم به اولویت قرار دادن عناوین تحقیقاتی توافق شده، فراهم کردن امکان استفاده اعضای هیئت علمی و دانشجویان تکمیلی از امکانات دو طرف، همکاری در خصوص تأمین استادان، همکاری خدمات کارگاهی، آزمایشگاهی، ورزشی و رفاهی مورد نیاز طرفین، همکاری در انتشار مقالات علمی حاصل از نتایج پروژه های تحقیقاتی با نام دو دانشگاه، همکاری در چاپ انتشار و توزیع کتاب و نشریات مشترک و همکاری در جهت راه اندازی تکمیل و بهره برداری از مراکز آموزشی تحقیقاتی و خدمات اطلاع رسانی هستند.

وی با بیان این که دانشگاه فرهنگیان دارای ۱۶ رشته تحصیلی و چهار هزار دانشجو است، تصریح کرد: مدت تفاهم نامه چهار سال است که در صورت توافق طرفین تمدید می شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان به امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه فرهنگیان و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان اشاره کرد و افزود: این تفاهم در راستای امور فرهنگی و پژوهشی بر محور مهدویت و آینده پژوهی شامل برنامه های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه و برگزاری کلاس های آموزشی است.

انتهای پیام

ادامه خبر :