یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 26th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     زومیت

براساس آخرین گزارش زنجیره‌ی تأمین چین، انتظار می‌رود گوشی هوشمند آیفون ۲۰۱۹ اپل با دوربین سه‌گانه معرفی و به بازار عرضه خواهد شد. 


براساس آخرین گزارش زنجیره ی تأمین چین، انتظار می رود گوشی هوشمند آیفون ۲۰۱۹ اپل با دوربین سه گانه معرفی و به بازار عرضه خواهد شد. 

گزارش جدیدی از زنجیره ی تأمین چین ادعا می کند گوشی هوشمند بعدی آیفون که ممکن است نام آن آیفون ۱۱ یا هر نام دیگری باشد، از دوربین سه گانه بهره خواهد برد.

تاکنون اخبار مختلفی در مورد  آیفون ۲۰۱۹ اپل منتشر شده است. پیش تر  آیفون ۲۰۱۹ اپل در رندرهایی جدید رؤیت شد . اوایل بهمن ماه گفته شد،  اپل در حال تست آیفون ۲۰۱۹ با دوربین سه گانه و درگاه USB-C است . 

براساس اخبار غیررسمی منتشرشده، گوشی آیفون ۲۰۱۹ با ماژول دوربین مربعی شکل مشابه هواوی میت ۲۰ پرو معرفی خواهد شد. به نظر می رسد کوپرتینونشین ها، این طراحی را در گوشی هوشمند اقتصادی خود نیز استفاده کنند. در نتیجه انتظار می رود گوشی هوشمند بعدی آیفون XR نیز با بیش از یک دوربین در پنل پشتی و احتمالا تغییر وضعیت به دوربین دوگانه معرفی شود. 

برای مطالعه ی تمام مطالب مرتبط با گوشی های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه های  آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR  مراجعه کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :