دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

تعمیرات لوازم خانگی در محل | تعمیر اسپلیت و تعمیر پکیج دیواری در تهران به صورت شبانه روزی و با تخفیف های ویژه تماس 77612939 می باشد.


 به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تعمیرات لوازم خانگی بدون شک نیازمند دانش بسیار بالایی می باشد چراکه تعمیرکار لوازم خانگی در منزل باید بتواند کلیه دستگاه های مربوط به خانه را رفع عیب کرده و با کم ترین هزینه مشکل را حل نماید.

ما به عنوان یک مرکز تخصصی در نمایندگی آذین سرویس با داشتن سالها تجربه و دارا بودن بیش از 100 تعمیرکار لوازم خانگی در محل تهران فعالیت خود را در سال 1385 آغاز نمودیم و در حال حاضر با گسترش خدمات خود اقدام به تعمیر اسپلیت و تعمیر پکیج دیواری به صورت تخصصی می کنیم.

این مرکز با داشتن فنی کاران بسیار با تجربه در زمینه عیب یابی و همچنین تعمیرات لوازم خانگی در تهران توانسته است تا اقدام به پوشش کلیه مناطق استان تهران کند و در حال حاضر با داشتن رتبه اول در بین دیگر مراکز به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان باشد.

نمایندگی آذین سرویس تواسنته است با داشتن سابقه طولانی مدت خود در زمینه تعیر انواع لوازم خانگی و همچنین تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری به یک مرکز تخصصی و ماهر تبدیل شود.

ما با داشتن نمایندگی های مجاز در سراسر تهران و در هر منطقه به صورت شبانه روزی پاسخگوی درخواست های شما عزیزان در تعمیرگاه لوازم خانگی می باشیم.

تعمیر اسپلیت در تهران

بدون شک تعمیر اسپلیت کاری بسیار پیچیده و سخت می باشد و کلیه تعمیرکاران باید در زمینه عیب یابی که کاری بسیار مهم است متخصص باشند و بتوانند در کمترین زمان ممکن عیب را شناسایی کرده و با کم ترین هزینه آن را درست نمایند.

قطعا تعمیر اسپلیت در تهران همانطور که مشخص است توسط بیش از 300 مرکز انجام  می شود و اما باید بدانید که بیش از 60 درصد از مراکز بدون مجوز های فعالیت بوده و همچنین خدمات مناسبی را برای مشتریان در نظر نگرفته اند و ما باید بدانید که بنا به خدماتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم و در ادامه توضیح خواهیم داد توانسته ایم رتبه اول را کسب نماییم.

به طور مثال ما برای تعمیر اسپلیت اقدامات بسیار مناسبی را برای مشتریان در نظر گرفته ایم و یکی از مهم ترین اقداماتی که تعمیرکار لوازم خانگی ما انجام می دهد گارانتی کردن 90 روزه دستگاه می باشد و در این مدت در صورت هرگونه اشکال در کار و یا خرابی ما به صورت رایگان اقدام به تعمیر اسپلیت در تهران خواهیم نمود.

می توانید برای ارتباط با مرکز تخصصی آذین سرویس با شماره های 77612939 و 09122803982 به صورت تمام وقت تماس بگیرید و اقدام به ثبت درخواست خود برای تعمیرات اسپلیت نمایید.

تعمیر پکیج دیواری با 30 درصد تخفیف

در صورت داشتن قصد تعمیر پکیج دیواری می توانید با نمایندگی ما اقدام به تعمیر با 30 درصد تخفیف کنید و همچنین مزایایی که ما در این زمینه در نظر گرفته ایم به شرح زیر می باشد.

ما به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج دیواری اقدام به 90 روز گارانتی پکیج شما عزیزان می کنیم و در این مدت هرگونه مشکلی برای دستگاه شما پیش آید ما به صورت رایگان اقدام به اعزام یک تعمیرکار می کنیم و بدون دریافت هزینه کار را به پایان می رسانیم.

نکته جالبی که وجود دارد زمان بسیار کمی است که تعمیرکار ما به محل شما اعزام می شود است چراکه ما تنها 20 دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر می شویم و به صورت تخصصی اقدام به تعمیر پکیج دیواری می کنیم.

امروزه با پیشرفت علم و همچنین گستردگی کامل اینترنت کلیه درخواست ها تقریبا ابتدا در اینترنت برسی می شود و پس از تحقیقات مشتریان برای رفع نیاز خود اقدام می کنند. ما نیز در این زمینه و برای تشویق شهروندان برای استفاده از اینترنت 30 درصد تخفیف برای تعمیر پکیج دیواری و همچنین تعمیر اسپلیت و تعمیر لوازم خانگی در نظر گرفته ایم.

برای ارتباط با مرکز آذین سرویس با شماره 02177612939 و 09122803982 تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی تخصص ماست

از آنجا که ما در زمینه تعمیر جاروبرقی در تهران دارای 100 تعمیرکار می باشیم می توانیم به صورت شبانه روزی در سراسر استان تهران در کم تر از 30 دقیقه در محل شما حاضر می شوند و همچنین باید بدانید که این مرکز برای انجام تخصصی تعمیر جاروبرقی در خدمت شما شهروندان می باشد.

ما در سال های 90 تا 97 توانسته ایم رتبه 1 در بین مراکز مجاز را کسب نماییم و با قیمت های مناسبی که در زمینه تعمیر جاروبرقی مد نظر داریم قطعا شما هم قافل گیر می شوید و از این طرح ما شگفت انگیز خواهید شد.

همین حالا می توانید برای تماس با مرکز تعمیر جاروبرقی با شماره 77612939 تماس بگیرید.

انتهای پیام/

ادامه خبر :