دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

امروزه بسیاری از کسب‌ و کارها به دنبال بهترین هدایای تبلیغاتی سال 2019 هستند. ارائه‌ی بهترین هدایای تبلیغاتی سال 1398 روش خوبی برای تبلیغات است. این روش مزایای فراوانی دارد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم ، امروزه بسیاری از کسب و کارها به دنبال بهترین هدایای تبلیغاتی سال 2019 هستند. ارائه ی بهترین هدایای تبلیغاتی سال 1398 روش خوبی برای تبلیغات است. این روش مزایای فراوانی دارد. هدایای تبلیغاتی ارزان احساس مثبتی در مشتریان و مخاطبان ایجاد می کند و نشان می دهد که برای آنها اهمیت قائلید. به راحتی از طریق آن می توانید به مخاطبان تان نشان دهید که چرا برند شما، از دیگر برندها متمایز است.

 از جمله مزایای هدایای تبلیغاتی می توان به ماندگاری آنها اشاره کرد.

 همه ی این ویژگی های دست به دست هم می دهند تا برای تهیه ی بهترین هدیه تبلیغاتی سال 1398 دست به کار شوید.

سوال مهمی که در این مرحله مطرح می شود این است که بهترین هدیه تبلیغاتی سال جدید 1398 کدام است ؟

جواب این سوال، به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا یکی از مهم ترین عوامل، نوع کسب و کار شما است. از دیگر چیزهایی که بر بهترین هدایای تبلیغاتی سال 98 تاثیر می گذارد، مخاطبان برند است. هدایای تبلیغاتی در نهایت باید باعث خوشحالی و جلب توجه مخاطب هدف شما شود. بنابراین در انتخاب و طراحی آن، باید سلیقه ی مخاطب هدف را در نظر بگیرید.

برای اینکه بهترین هدایای تبلیغاتی سال 2019 را پیدا کنید، این نکات را در نظر بگیرید :

1. یک هدیه خاص و متفاوت انتخاب کنید

شاید فکر کنید که هدایای تبلیغاتی محدودیت دارند و چطور می توان هدیه ای خاص و متفاوت تهیه کرد.  اقلامی که به عنوان هدایای تبلیغاتی می توانید ارائه کنید، محدودیت دارند ولی طراحی و خلاقیت شما، نامحدود است. در طراحی آنها سلیقه به خرج دهید. برای طراح خوب هزینه کنید چون تاثیر فوق العاده ای در ظاهر نهایی هدایای تبلیغاتی و در نهایت، تاثیر خوبی در بازخورد و ذهنیت مشتری دارد.

به کیفیت آنها بسیار اهمیت بدهید. مثلا یک ماگ را تصور کنید که قابلیت گذاشتن در مایکرویو دارد، شکل ظاهری خوبی دارد و ابعاد آن مناسب است و در نهایت، طراحی آن چشم نواز و زیباست. این ماگ، چون کاربردی و زیبا است، تا مدت ها و حتی تا سال ها روی میز مشتریان باقی می ماند و دائما از آن استفاده خواهند کرد.

در انتخاب و طراحی هدایای تبلیغاتی، خودتان را جای مخاطب بگذارید. حتی می توانید از هدایای تبلیغاتی که از طرف دیگران دریافت کرده اید، الهام بگیرید. مثلا یکی از آنها را که دائما استفاده می کنید، در نظر بگیرید. بررسی کنید که چه ویژگی هایی باعث شده که مورد توجهتان قرار بگیرد.

2. هدیه ای متناسب با نوع کسب وکار و متناسب با مخاطب تهیه کنید

برای انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی سال 2019 ، باید نوع کسب و کار و مخاطبان خود را در نظر بگیرید. هدایای تبلیغاتی باید به نوعی نماد از کسب و کار شما تبدیل شوند. به همین دلیل باید هدیه ای مرتبط تهیه کنید.

مثلا فرض کنید که یک شرکت ارائه کننده ی خدمات کامپیوتری و اینترنتی دارید. با توجه به نوع کسب وکارتان، فلش تبلیغاتی، هدیه ی بسیار مناسب تری نسبت به ماگ است. فلش تبلیغاتی، دقیقا نوع کسب و کار شما را نشان می دهد. هدیه ای ارزشمند و پرکاربرد است و در هر بار استفاده، برند شما را در ذهن مشتری حک می کند. یا اگر شما فروشگاه لباس فروشی دارید می توانید از ساک دستی آماده استفاده کنید . شما می توانید لباس های خریداری شده توسط مشتریان را داخل ساک دستی کرافت آماده قرار داده و برند خود را تبلیغ نمایید. هر چقدر آن ساک دستی کاغذی آماده کیفیت بالاتری داشته باشد و همچنین ماندگاری بالاتر می تواند برند شما که روی ساک دستی کاغذی قرار گرفته مدت بیشتری در ذهن مخاطبانتان جای بگیرد.

3. لوگوی خود را فراموش نکنید

هدایای تبلیغاتی باید توجه مشتری را جلب کند و زیبا باشد ولی جنبه ی تبلیغاتی آن را نباید فراموش کنید. هر هدیه ای که انتخاب می کنید حتما باید لوگوی شما را در بر بگیرد. فرقی نمی کند که این هدیه تبلیغاتی چیست، حتما لوگوی خود را در آن بگنجانید تا برای همیشه در ذهن مخاطب باقی بماند.

4. هدیه تبلیغاتی ماندگار انتخاب کنید

در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی سال 2019 ، به کیفیت و ماندگاری آنها توجه کنید. مثلا ماگ یا لیوان تبلیغاتی، یکی از ماندگارترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی است. البته به شرطی که شکل ظاهری، طراحی و کیفیت خوبی داشته باشد.  یکی از چیزهایی که باعث می شود هدیه تبلیغاتی مدت ها در دست مشتری و مخاطب باقی بماند، کاربردی بودن آن است. هر چقدر که کاربردهای بیشتری داشته باشد، احتمال اینکه مخاطب مدت طولانی تری از آن استفاده کند، بیشتر می شود.

5. برای طراحی و انتخاب آن وقت بگذارید

برای اینکه هدیه تبلیغاتی خوب و ماندگاری داشته باشید، لازم نیست هزینه های گزافی بپردازید. فقط کافی است تا در انتخاب نوع آن دقت کنید. طراحی خاصی برای آن در نظر بگیرید و برای طراحی و رنگبندی آن وقت بگذارید و در نهایت، چاپ هدایای تبلیغاتی را به یک مجموعه معتبر و باسابقه بسپارید تا محصول نهایی، کیفیت خوبی داشته باشد.

محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال 98 کدام است ؟

هدایای تبلیغاتی این روزها تنوع قابل توجهی دارند. از خودکار تبلیغاتی ارزان و لیوان تبلیغاتی و دفترچه یادداشت گرفته تا پوشه دکمه دار ، چتر، کیف تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی و ساک دستی پارچه ای در بین این اقلام پیدا می شود. قبلا هم اشاره کردیم که نوع هدیه تبلیغاتی را باید با توجه به نوع کسب و کار خود انتخاب کنید. در ادامه، چند مورد از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال 98 را معرفی می کنیم تا با توجه به ویژگی های آن، برای کسب و کارتان هدیه مناسب را در نظر بگیرید.

1. خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال 2019 است که به خاطر تاثیرگذاری و جذابیت، هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد. اگر مخاطبان شما را قشر دانشجو و محصل، کارمند و شرکت های دفتری بزرگ تشکیل می دهند، خودکار تبلیغاتی ارزان می تواند هدیه تبلیغاتی خوبی باشد.  البته خودکار تبلیغاتی ، یک وسیله مورد نیاز برای همه است. هرگز فراموش نمی شود و هنوز جذابیت خود را حفظ کرده است. تقریبا برای معرفی همه نوع کسب وکاری می توانید از آن استفاده کنید.

2. فلش تبلیغاتی

فلش جزو هدایای تبلیغاتی تقریبا جدید است و محبوبیت آن در سال 98 به علت بروز بودن آن است . برای معرفی کسب و کارهایی که مرتبط با کامپیوتر و فناوری است، هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است. اگر مخاطبان شما را قشر جوان تشکیل می دهند، در انتخاب این هدیه شک نکنید. فلش تبلیغاتی، هدیه ای کاربردی و ماندگار است و به همین علت میتوان فلش مموری تبلیغاتی را یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال 98 نامید .

3. ماگ یا لیوان تبلیغاتی

ماگ  یا لیوان تبلیغاتی سرامیکی هم جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد و محبوب است. از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفته و هنوز هم محبوب است. ماگ تبلیغاتی هم مثل خودکار تبلیغاتی، مورد استفاده همه اقشار قرار می گیرد و تقریبا برای همه کسب وکارها می توانید از آن استفاده کنید. ماگ تبلیغاتی اغلب پیش جوانان بسیار محبوب است .

4. هدایای خاص با اهداف خاص

هدایای تبلیغاتی دیگری هم وجود دارند که عمومیت ندارند ولی برای اهداف خاص، می توانید به نحو تاثیرگذاری از آنها استفاده کنید. مثلا توپ تبلیغاتی، چتر تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی یا سررسید و یا تقویم رومیزی و تقویم دیواری ، تیشرت تبلیغاتی ، ساک دستی پارچه ای از جمله محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال 1398 به شمار می آیند که عمومیت ندارد ولی برای اقشار مختلف و در شرایط گوناگون می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مثلا فرض کنید که شرکتی در زمینه تولید «محصولات دوست دار طبیعت» دارید. برای این شرکت، ساک های خرید پارچه ای که می توان چندین بار از آن استفاده کرد، یک هدیه تبلیغاتی محبوب در جهت فرهنگ سازی و تبلیغ اهداف و محصولات شما است.

منبع: www.Behrangdesign.ir

انتهای پیام/

ادامه خبر :