دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     زومیت

دور تعیین خط فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹ با موفقیت لوئیس همیلتون از تیم مرسدس AMG پتروناس به پایان رسید؛ والتری بوتاس و سباستین فتل هم دوم و سوم شدند.


دور تعیین خط فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹ با موفقیت لوئیس همیلتون از تیم مرسدس AMG پتروناس به پایان رسید؛ والتری بوتاس و سباستین فتل هم دوم و سوم شدند.

پس از ۳ دور تمرینی در پیست آلبرت پارک  ملبورن، رانندگان تیم های حاضر در مسابقات فرمول یک ۲۰۱۹ برای تعیین خط به میدان رفتند که با پیشتازی لوئیس همیلتون از تیم مرسدس بنز همراه شد. به این ترتیب لوئیس همیلتون فردا رقابت اصلی گرندپری فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹ را از خط اول آغاز خواهد کرد. پس از همیلتون، هم تیمی او والتری بوتاس و سباستین فتل از تیم فراری قرار گرفتند.

نکته جالب در رقابت امروز، فاصله درخورتوجه خودروهای مرسدس بنز با سایر رقیبان بود، زیرا نزدیک ترین راننده سباستین فتل با ۰.۷ ثانیه اختلاف نسبت به همیلتون در جایگاه سوم ایستاد. پس از فتل آلمانی، مکس وشتاپن ، شارلز لکلرک ، رومن گروژان و کوین مگنوسن از تیم هاس، لندو نوریس، کیمی رایکونن و سرجیو پرز در جایگاه چهارم تا دهم ایستادند.

مرحله اول تعیین خط فرمول یک استرالیا با خروج روبرت کوبیکا، جورج راسل، کارلوس ساینز، پیر گسلی و لنس استرول از جدول و باز ماندن از راهیابی به مرحله دوم تعیین خط ادامه یافت. دور دوم مرحله تعیین خط گرندپری استرالیا با پیشتازی رانندگان مرسدس بنز و فراری ادامه یافت؛ دنیل کویات، آنتونیو جوویناتزی، الکس آلبون، دنیل ریکیاردو و نیکو هالکنبرگ افرادی بودند که از راهیابی به مرحله سوم تعیین خط باز ماندند. در پایان مرحله دوم رانندگان تیم های مرسدس، فراری، ردبول ، هاس، مک لارن ، آلفا رومئو و ریسینگ پوینت توانستند در مرحله نهایی تعیین خط حضور داشته باشند.

به این ترتیب تعیین خط گرندپری فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹ با پیشتازی لوئیس همیلتون از تیم مرسدس و ثبت زمان ۱ دقیقه و ۲۰.۴۸۶ ثانیه به پایان رسید. والتری بوتاس فنلاندی با ۰.۱۱۲ ثانیه اختلاف در جایگاه دوم ایستاد و فتل با وجود نمایش بسیار عالی در تمرین های پیش فصل، با اختلاف ۰.۷۰۴ ثانیه سوم شد. 

مرحله اصلی فرمول یک استرالیا ۲۰۱۹، یک شنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۷ از ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه به وقت ایران آغاز خواهد شد. 

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :