یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 26th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     خبرآنلاین

ایلنا نوشت: نشست هم‌اندیشی هیات مدیره موقت با اعضای شرکت تعاونی مسکن انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و ذینفعان پروژه‌های مختلف تعاونی مسکن روز پنجشنبه برگزار شد.


ایلنا نوشت: نشست هم اندیشی هیات مدیره موقت با اعضای شرکت تعاونی مسکن انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران و ذینفعان پروژه های مختلف تعاونی مسکن روز پنجشنبه برگزار شد.

به دنبال انتشار اطلاعیه هیات مدیره موقت شرکت تعاونی مسکن اعضای انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران مبنی بر دعوت از اعضا و ذینفعان پروژه های مختلف این تعاونی، نشست هم اندیشی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور تعدادی از اعضای تعاونی مذکور و تعاونی مسکن خانه موسیقی برگزار شد و هیات مدیره جدید، وضعیت پروژه های مختلف این تعاونی را برای حاضران تشریح کردند.

در ابتدای این نشست، سیامک ظریفی (مدیرعامل و عضو هیات مدیره موقت تعاون) با ارائه گزارشی در مورد اتفاقاتی که منجر به کنار گذاشتن هیات مدیره قبلی توسط اداره کل تعاون استان تهران شد، اظهار داشت: این اقدام، محصول پیگیری های مستمر، تلاش خستگی ناپذیر و اراده مستحکم گروهی از اعضا برای احقاق حقوق پایمال شده شان بوده است. این حرکت صنفی قابل تقدیر که می توان آن را یکی از درخشان ترین تلاش های صنفی جمعی از روزنامه نگاران طی سال های اخیر به شمار آورد، تغییر ترکیب هیات مدیره را رقم زده است و در همین چارچوب در حال حاضر ما مکلف به برگزاری مجمع برای انتخاب اعضای هیات مدیره جدید، صیانت از حقوق اعضا و جلوگیری از تحمیل خسارات بیشتر به آنان هستیم.

ادامه خبر :