دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در قرارگاه جنوب غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پشتیبانی مردم از جمهوری اسلامی ایران و خادمین امنیت جامعه چه در دوران دفاع مقدس و پس از آن آرامش را در این سرزمین ولایی برای همگان به ارمغان آورده است.


معاون هماهنگ کننده ارتش در قرارگاه جنوب غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پشتیبانی مردم از جمهوری اسلامی ایران و خادمین امنیت جامعه چه در دوران دفاع مقدس و پس از آن آرامش را در این سرزمین ولایی برای همگان به ارمغان آورده است.

به گزارش ایسنا، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش که صبح امروز جبه منظور بررسی عملکرد راهیان نور ارتش وارد اهواز شد بیان کرد: راهیان نور یکی از قدرت های نرم جمهوری اسلامی ایران برای دفاع در برابر جنگ نرم دشمنان این آب و خاک است. همین که مردم می آیند و در حال و هوای آن روزهای حماسه قرار می گیرند.

وی افزود: این حضور باعث ارتقای قدرت نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود. خدمت به این زائران در خط مقدم جهاد جنگ نرم نیز یک فضیلت است و باید به آن افتخار کرد. این حضور مردم در این خاک پاک امنیت آفرین است و پشتیبانی مردمی نظام اسلامی و نیروهای مسلح چه در دوران دفاع مقدس و پس از آن دشمنان را مأیوس می کند.

انتهای پیام

ادامه خبر :